Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ez tényleg így van a modell...

Ez tényleg így van a modell ügynökségeknél?

Figyelt kérdés
Anya mindig lebeszél a modellkedésről, mert azt mondja, hogy csak a pénzt húzzák le de közbe meg semmi munka. Ez tényleg így van?

2014. jún. 9. 10:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Zöld kezet adtam mindenkinek ;)
2014. jún. 9. 14:45
 12/12 anonim ***** válasza:

Így igaz. Nekem több ismerősöm van aki modellkedik, bár most itt a felsőbbkategóriásokra gondolok, na ők valóban, szépek, különlegesek. Egyik ismerősöm Olaszországban van, és folyamatosan hívják újabb országokba, másik Londonban dolgozik, bár ő már bejárta a fél világot. Róluk valóban szép, igényes képek készülnek, káprázatos, néha nézegetem a képeiket, csak ámulok. Viszont van olyan több ismerősöm aki önjelölt "modell" kifizettek többtízezret a "tanfolyamért" meg a képekért, azok elég gyenge képek lettek. Engem nagyon érdekel ez a téma (fotózás, modellek, smink, divat) ilyesmi területen szeretnék később dolgozni. És számomra a valódi modellkedés nem a kifizetett portfólióknál meg a béna tanfolyamnál kezdődik, hanem van aki arra született, ehhez adottság is kell, mellette persze rengeteg munka.

L

2014. jún. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!