Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Felkeresett engem facebookon...

Sberci kérdése:

Felkeresett engem facebookon az Icon Model Management, hogy képeket szeretnének. Ez lehetséges? (több lent)

Figyelt kérdés

rámírt facebookon egy Vince Barati nevű fickó és leírta nekem h az Icon Model Management milyen sikeres stb.

és írta h új arcokat keresnek és hogy képeket szeretnének tőlem. Valakivel előfordult már ilyen? Ha igen mi lett belőle? :p 14/F



2015. jan. 4. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Elég fiatal vagy még ehhez.. Az a modellügynökség megbízható, van ott ismerősöm. (Aki mint látom, közös ismerőse ezzel az emberrel.)

Beszélj a szüleiddel és ha úgy döntetek, vegyétek fel a kapcsolatot ezzel az emberrel.

2015. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én magasról lesz@rnám.

De beszélj a szüleiddel, ők jobban utána tudnak járni - ami nagyon nem árt!

Képet "ingyért" ne küldj, ha akarnak valamit, akkor annak írásos nyomának kell lennie!

Mire használnák a képeidet? Tudod? Nem?

Naugye...

2015. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
MO-n az egyik legjobb ügynök :)
2015. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Palvin Barbi,Srej Zsófi,Fórizs Adina és még elég sok modell is neki köszönheti a sikereit :)
2015. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szia:) egyik baratnomet pont igy keretek fel! Mar kesz van a portfolioja es castingojra is jar! Mindenkepp irj nekik! Menj be hozzajuk! Nem fogod megbanni!:)
2015. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hupsz bocsi a helyesirasi hibakert! *keresték, castingokra
2015. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4es válaszoló vagyok,miért vagyok lepontozva?
2015. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Amugy enis 5.voltam:((
2015. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6/8 Woodman Castingra? xD
2015. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Baráti Vinnce nem kamu.A legnagyobb modelugynok Mo n. Ki ne hagyd!!! Mas olne ezert.
2017. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!