Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek ez megbízható?

Lipusz Eszter kérdése:

Szerintetek ez megbízható?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Valaki valamit tud az Estate modellügynökségről? Illetve ezen a weboldalon találtok rájuk, szerintetek mennyire kamu és mennyire nem? [link] Azért kérdem mert felkértek modellkedni, és nemtudom igaz-e mert annyi szép és jót mondtak.

2015. máj. 23. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
nem ismerem őket, de a honlap és a fotók elég gagyik, biztos, hogy nem profi ügynökség. pénzt kérnek egy fotózásért? mert ha igen, akkor kamu.
2015. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem egy jól menő modell ügynöksèg az biztos!
2015. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ia én náluk vagyok modell abszolút pozitív a véleményem roluk:) ha jol tudom a rendes weboldaluk fejlesztés alatt áll, pár hét és elkészül. Fizetni nem kell naluk ők fizették nekem a fotost sminkest ruhakat adtak nagyon profin készítik a tesztfotokat. Az aprilisi castingjukon jelentkeztem és már kaptam munkát is, vagyis 2 honap mulva utazok ki külföldre egy jo ugynokseghez dolgozni:) azoknak ajanlom akik modellkent akarnak kulfoldon dolgozni nem itthon hostesskedni:)
2015. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát a tesztfotókat nem nevezném profinak... egy kompakt fényképezőgéppel szar és előnyteéen pózokban vannak a lányok. nézzétek meg a visage models honlapját. van különbség.
2015. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

én voltam náluk, sok háttér, vakuk, prófi fényképező

nem kompaktot használnak. Amikor te voltál az volt?:/

2015. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

te most regisztráltál be, nem igaz?

melyik modell csaj vagy a képek közül?

2015. máj. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hat meg nem akarnak kitenni majd ha mar tudok jarni/pozolni meg ha mar kesz leszek az utazasra de ismerem azokat akik kint vannak nagyon kedves lanyok:)
2015. máj. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!