Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan lehetne elkezdeni a...

Hogyan lehetne elkezdeni a modellkedést?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan mondták már, hogy miért nem foglalkozok vele, de eddig nem akartam. Viszont már egy ideje nagyon elkezdett izgatni a dolog és szeretnék nekivágni:)

Csak nem tudom hogyan.



2015. máj. 24. 18:05
1 2
 11/14 abcz ***** válasza:
Szia, elvileg a magasságod, korod megvan hozzá. A következőt kell tenni. Veszel egy fekete trikót, nadrágot és egy 8cm sarkú fekete cipőt... Írsz az Icon modelsnek, ha ők elutasítanak,akkor Art, Visage, Attractive. Icon telefonszáma elvileg: 0612691634 Nem kell modelliskola, 100ezres portfólió, semmi. Megmondod adataid, és behívnak, vagy megkérdezed van-e lehetőség személyes találkozóra, akkor bemész ügynökséghez, lesz pár polaroidod ingyen, vagy max 1000Ft, aztán várni kell az smseket a castingokra. Ilyen egyszerű a kezdet.
2015. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyon vágja, pontosan így van...:) Én még az Art Models-t is megemlíteném, bár nem tudom, ők hogy állnak mostanában.. Férfiként én oda regisztráltam, kaptam is casting request-et kettőt, de hülye cégek voltak, nem illett bele az imidzsembe, úgyhogy nem mentem el azokra. A divatban dolgozom ma is, csak más területen.
2015. jún. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja bocs, most látom, hogy az Art-ot írtad...:)
2015. jún. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:) Megpróbálom akkor a jelentkezést:)
2015. jún. 8. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!