Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, hogyha valaki egy ruhaboltban felpróbál egy szettet, és abban fotózkodik?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 19:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha nyilvánosságra hozza, az baromi szánalmas. :D

De ha csak magának csinálja, szerintem akkor se túl nyerő. Nyilván akkor nem tudnék róla, de olyan emberre vall, aki nagyon nem elégedett magával és/vagy az életével. Én meg nem nagyon tolerálom az ilyeneket. Jobb az elfogadás.

Most miért jobb, hogy bemész és megnézed, mit nem tudsz megvenni? Csak a saját szíved fájdítod vele.

2015. jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Kedvea utolsó! Ebben is van igazság, de nekwm például jólesik pár év mulva vissza nézni, hogy milyen jól állt rajtam az a ruha, még ha nem is lett a vegén az enyém. Ha valaki modell, az sem biztosan a saját ruháiban, fehérnemüiben fotózkodik.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy olyan szép lennék mint egy modell, vagy nem tudom, de nekem jól esik. Csak kívancsi vagyok a ti véleményetekrw

2015. jún. 29. 12:37
 13/18 attisattis válasza:
En ebben semmi kivetni valot nem talalok. Mindenki szereti a szep ruhakat es szeret jol kinezni. Az se baj ha feltolti a kepet, hogy az ismerosei, baratai lathassak, esetleg velemenyt irjanak rola. Bar valoszinu hogy negativ velemenyt nem fognak irni, az nem illik.
2015. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A Tengerész ***** válasza:
Hogy hülyeség.
2015. júl. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 id. Géber Péter ***** válasza:
Az olyan egy magamutogató, felvágós rüfke!
2015. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát, ha valaki feltölti a netre (főleg hogyha valami olyan felirat is van alatta, hogy ,,Az új rucim"), akkor az szánalmas. Nekem például egy ismerősöm csinálta ezt, és el is büszkélkedett mindenkinek, hogy milyen nagy a ruhatára, és egy csomó drága és márkás ruhája van. Aztán átmentem hozzá, és megkértem, hogy mutassa meg azt a híres ruhatárát, ha már itt vagyok. Meg is mutatta; a ruhatára átlagos méretű volt, és azoknak a ruháknak, amikkel büszkélkedett a negyede sem volt az övé. Aztán elmondta, hogy általában ezeket a fotókat próbafülkékben készíti a meg nem vett ruhákkal.

Az viszont egyáltalán nem szánalmas, ha valaki azért fotózza le a ruhákat magán, mert nem tud több ruha közül dönteni, és azok a ruhák más-más üzletben vannak. Ha valakinek nincs rá pénze, de csak úgy lefotózza magán, az is elfogadható, bár csak a szívét fájdítja vele, mint ahogy ezt előttem is megírták. Sőt, én egyszer azért fotóztam le egy ruhát a próbafülkében (bár igaz, nem magamon), mert én szoktam magamnak varrni, és tetszett annak a ruhának a szabása.

2015. júl. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én egyszeer azért fotóztam le magam egy rövidgatyában a próbafülkében, mert nem tudtam eldönteni, hogy megvegyeme, így átküldtem anyumnak Viber-ön, és kikértem róla a véleményét.

Vagy volt hogy azért, mert felpróbáltam egy fölsőt és tökre illett az ékszereimhez, így egyrészt azért, hogy lássam, hogy az ilyen stílusú ruhákhoz illenek a kiegészítőim, másrészt azért, mert az a fölső túl drága volt a boltban, de emlékeztem, hogy valamelyik nap láttam egy hasonlót fele annyiért eBay-en, és hogy ne felejzsem el, hogy milyet kell vennem.

Egyetlenegyszer volt, hogy barátnőmmel fotózkodtun a próbafülkében (ez is kb 4 éve volt), és aztán feltöltöttük face-re. Azért, mert ugyanolyan gatyánk és fölsőnk volt (csak flső más színben). De azokat a ruhadarabokat meg is vettük, nem csak magunkra kaptuk.

2015. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2015. júl. 7. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!