Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Segítség! Megkeresett egy...

Segítség! Megkeresett egy hölgy az Icon Model Managementtől, hogy érdekelne-e a modellkedés. Akkor kamu, ha egy hölgy keresett fel?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy egy Vince nevű férfi szoktt ráírni az emberekre. Szerintetek akkor ez kamu? Meg mennyire megbízható?

2015. júl. 4. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Ez kamu!
2015. júl. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2015. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Icon nem egy kamu ügynökség, és van mikor ráírnak az emberekre, ha megfelelőnek találják őket.
2015. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ICON ketté vált,már nincs ott Baráti Vince. Ő már az új Diary ügynökségnél dolgozik. Simán lehet,hogy egy nő vette fel veled a kapcsolatot :) sok sikert :))
2015. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

szerintetek akkor küldjek neki üzenetbe képet, mert azt kért!?

2015. júl. 6. 00:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én küldenék :)
2015. júl. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Uzenetben kepet?


Haaaat, nekem ez gyanus. Az ugynoksegek szemelyes interjut kernek nem emailezgetne kepekert.

2015. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez tévedés :) igenis kérnek képet e-mailban,és nem ritka,hogy facebook-on vagy instagramon találnak meg. ha a feltöltött képek alapján nem tudnak dönteni,hogy érdemes e egy személyes találkozó,akkor kérnek képet,és utána szólnak,hogy érdemes e bemenni az ügynökséghez vagy sem :) ahol csinálnak polaroid képeket,lemérik a modell méreteit stb :) itt sima képekről van szó,tehát szemből egy kép összefogott hajjal,smink nélkül és filter nélkül,egy kép oldalról,egy teljes alakos kép. nem fehérneműben kell a képet elküldeni :)
2015. júl. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Engem is egy hölgy keresett meg az Icontól,és voltunk is náluk személyesen Budapesten.Ez nem kamu,és nem is kamuügynökség.Nyugodtan küldj nekik képet,megbízhatóak.
2017. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Madarász Manna válasza:
100%
Jacso Barbara az egyik vezeto,o irt ram is!
2017. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!