Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A modellek miután egy bizonyos...

A modellek miután egy bizonyos márka ruháit viselték fotózáson, megkapják a ruhákat, vagy nekik is meg kell venniük?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kapják meg, esetleg kapnak kedvezményt az adott márkánál, de az sem biztos.
2015. aug. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam,csak mondom miután "használt" az a darab,vajon mit csinálhatnak vele
2015. aug. 22. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en modell vagyok.

Legtobbszor nem kapjuk meg a ruhat, sot engedmenyt sem, viszont parszor elofordulhat, ha kedves a kliens hogy azt mondja neked fotozas utan, hogy valaszthatsz 1 vagy par darab ruhat. :) Az szuper erzes :)

2015. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én fotózás után mindigg megkapom. Hiszen rám vannak igazítva, használtak. Mit csinálnának velük? Még a táskákt és cipőket is odaadják ha épp az is a képeken van. Persze gondolom egyedi, limitált cuccoknál ez nem így működik.
2015. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. aug. 22. 23:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Változó, de nem alap, hogy megkapja. Ő megkapja a pénzt a munkájáért, és ennyi. Érdekes is lenne, ha mondjuk az Armani vagy a Pierre Cardin kiosztaná a kreációit a mozgó vállfáknak a show végén...
2015. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 abcz ***** válasza:

Szia,

álatlában nem... De ha ismert vagy, ajándékként rengetegszer pár darabot odaadnak neked, ilyen például a divatbemutató is..

2015. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!