Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hány kilótól lehet valaki...

Hány kilótól lehet valaki plus size modell?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, ha az illető 175 centi...

(Nem én akarok az lenni, csak érdekel nagyon.)

Köszönöm a válaszokat!


2015. okt. 29. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
7%

Egy biztos. Tökmindegy mit kérdezel, kövér vagy. (pont)

Zsírgolyó!

Néztél már magad mögé az utcán? zsírcsíkot húzol, báz!

2015. nov. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem kg-tol fugg hogy valaki plus size modell e

Legyen 173cm minimum, fotogén, arányos test, szep arc.

2015. nov. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első: te azt honnan tudod mennyire vagyok kövér b..meg? Mondtam, hogy nem én akarok az lenni, csak érdekel a téma! De ha neked 50 kiló kövér akkor egészségedre, légy nyugodt le se köpnélek az utcán, ha ilyen hangnemben tudsz beszélni. Rólad meg süt az ész hiánya, te IQ bajnok!
2015. nov. 5. 22:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy látom mostanában kezdi értelmét veszteni ez az oldal. Az ember nem tehet fel egy kérdést csak úgy kíváncsiságból, mert nem kap rá választ, csak a trollkodást az ilyenektől, akik arra élvezkednek mikor szólhatnak be valakinek. Ha nem tudod a választ akkor kérlek ne írj fölösleges baromságokat, te észkombájn! Te valószínűleg 30 kiló vagy vasággyal, igaz? Mivel az előbb kövéreztél le egy 50 kilós embert.
2015. nov. 5. 22:20
 5/5 A kérdező kommentje:

Menj azt örülj a csontos testednek te majom!

A másodiknak viszont köszönöm, az értelmes választ!

2015. nov. 5. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!