Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 17 éves leszek Májusban 176cm...

17 éves leszek Májusban 176cm magas vagyok de mindenképp modell szeretnék lenni véleményetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
176cm magas 60kg vagyok most kezdem el a tömegnövelő edzést étrend+kiegészítőkkel hogy ne legyek "átlagos" testfelépítésű szeretnék felszedni pár kilót.Azt szeretném kérdezni hogy ilyen magassággal mennyi az esélyem?Arcra sok ember szerint fotogén vagyok de irritálnak a füleim mert szerintem kissé kiállnak és ez nagyon zavar félek hogy emiatt nem sikerül :/.Arcom sajnos néha aknés néha nem ez változó.Általában próbálok elegánsan öltözni(feszülős farmer,ing,cipő (hol elegáns hol tornacipő alkalomtól függ) szövetkabát,sport zakó).Tetoválásom nincs.A hajam néha kócosan állítom (Johnny Depp stílusban) hol pedig teljesen hátrafésülve.Bőrszínem világosbarna. Méretem ruhában M-általában. Mik lehetnek kizáró okok hogy felvételt nyerjek akármilyen modell ügynökséghez? Szimpla fotózás,kifutó és minden ami a modell "szakmához" tartozik vállalnám mert ez érdekel szinte csak,imádok fényképezőgép előtt állni.Köszönöm előre is a válaszokat.

2016. jan. 3. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem mutatsz egy képet is magadról? :) a leírtak alapján én el tudnálak képzelni modellként :D
2016. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz minden jöttmentből modell. Azt is illik tudni hogy valamit valamiért alapon megy a modellkedés.
2016. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnos még nincs portfólió vagy ahhoz hasonló kaliberű képem amin teljesen látszik minden :/ teljes alakos képem sajnos sötét szinte mind se az arcom semmi nem látszik teljesen :/ Most szeretnék helybeli fényképésszel portfóliót készíteni.
2016. jan. 3. 21:10
 4/14 A kérdező kommentje:
Második konkrétan mire gondolsz? És igen tudom hogy nem lesz mindenkiből.
2016. jan. 3. 21:11
 5/14 anonim ***** válasza:
nagy arc lehetsz, hajrá, de a modellkedés nem főállású dolog.
2016. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan hogy ez szarkazmus akart-e lenni de köszönöm.Hát sajnos pont hogy főállásra szeretném ezt a szakmát ezért érdekelne MINDEN amiről még tudnom kell.
2016. jan. 3. 21:20
 7/14 anonim ***** válasza:

60 kiló modellnek sok.

ismerek egy csajt aki modell. elég profi mert legutóbb hang-kongba hívták fotózni. szerintem nálad magasabb 180 körül lehet. és az volt a feltétel hogy 45 kilóra fogyjon akkor mehet hong kongba.

2016. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok :P Sajnos nem írtam bele most vettem észre de a kulcs szavaknál beírtam :).
2016. jan. 3. 21:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Főállásban sose fogod tudni, mivel női modell magasságod van, ezzel max fotómodell lehetsz férfiként, amivel minimálbért sem közelíted meg (nyilván azt is csak akkor ha éppen kapsz munkát, mert az nem folyamatos, hanem alkalmi dolog), aztán elég sokat költeni is kell havi szinten, fodrász, kozmetikus, edző, stb... Értelmetlen is ilyen magassággal modellnek állni. Inkább valami értelmesebb és elérhető célt tűzz ki magad elé. Lehetnél színész, sportoló, táncos, és hasonlók ha efféle dolgok érdekelnek. Nem mintha ezek sokat keresnének, de több munkájuk van mint egy kezdő modellnek.
2016. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tanulok épp de nem szeretnék külön ezért színész suliba menni most is tanulok épp de nem szeretnék tizedik osztályból vissza esni kilencbe...Sportoláson belül 2 évig ökölvívás volt az egyik fő cél de az edző nyert csak pénzügyileg én semmit és később se lett volna másképp (felnőtt ismerőseim akik ott voltak ők mondták) más sport pedig még a kosárlabda amit szeretek és jól is játszok irányítóként de alacsony vagyok ahhoz is és nincs sulis csapatunk...sporton belül ha van ötleted elfogadnám.Tánc hááát nem tudom őszintén ezen az ösvényen hogy indulnak el és hogy is van belőle kereset.A modellkedés pedig sokak szerint befutástól függ mennyire kapnak fel és igen lehet fel se kapnak vagy egyáltalán fel se vesznek szóval minden ötletet tippet elfogadnék mert érdekelnek ezek is mind :).
2016. jan. 3. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!