Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Csak szerintem nincs semmi...

Csak szerintem nincs semmi különös Palvin Barbarában?

Figyelt kérdés
Szétnézek az egyetemen...És kb minden 2. csaj van olyan kaliberű, mint ő, ha nem szebb, alkatra, arcra is. De tényleg, tök átlagos feje van. Szép, de átlag.
2016. jan. 18. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudom. Modelleknek inkább a különlegesebb, egyedibbek valók. De benne nincs semmi special.
2016. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

Jó lenne tudni melyik egyetem, ahol ilyen nők mászkálnak. :D


[link]

2016. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mondjuk az lehet a magyarázat, hogy az átlagos arc, több embernek bejön, mint a karakteres, mert ahhoz pont olyan ízlés kell.


Most nem mondom meg, mert paranoiás vagyok, de tele van ilyesmi lányokkal :D

2016. jan. 18. 16:47
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is átlagos. Én azèrt utálom inkább, mert csak azèrt "lógott" hírességekkel, hogy még híresebb legyen.
2016. jan. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azért lett sikeres, mert jól sminkelhető, és különleges arcú. Ennyi.

[link]


[link]

2016. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4%
Engem is érdekelne hová jársz egyetemre, én az egyetemen szinte csak ronda lányokat látok, nagyon kevés a jó nő. Egy modellnek sok feltételnek meg kell felelnie, nemcsak az arca kell, hogy szép legyen, de Palvin Barbarának az arca is gyönyörű, szerintem azért futott be annyira, mert nagyon sokféle arca van, nagyon jól sminkelhető, egy magazinban volt róla vagy 20 fotó és mindegyiken teljesen más volt, ilyen adottságokkal egyáltalán nem rendelkezik a legtöbb nő.
2016. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem szep nagyon is, de az egyik videojaban nagyon butuskanak tünt...
2016. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Barbi nem kifejezetten szép, szerintem sokkal szebb lányok vannak nála, viszont egy fotómodellnek elsősorban nem szépnek kell lennie, hanem jól sminkelhetőnek és fotogénnek, neki meg ez megvan.
2016. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok rosszindulatú lenni, de szerintem Ps, profi sminkes, fodrász nélkül tényleg nem annyira különleges, inkább mondanám átlagosan szépnek. hirek24.hu/archiv/2015_08/velvet/a-szigeten-megtudtuk-mire-vagyik-palvin-barbara
2016. jan. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocs telefonról nem tudok rendesen linkelni


hirek24.hu/archiv/2015_08/velvet/a-szigeten-megtudtuk-mire-vagyik-palvin-barbara

2016. jan. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!