Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetetek sem lehetnék...

Szerintetetek sem lehetnék modell?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,és godollkodtam modellkedésen,hogy esteleg majd egyszer beküldöm a jelentkezésemet egy modell ügynökséghez.

Egyesek a barátaim közül azt mondják hogy lehetek modell,mások pedig kiröhögtek amior ezt emlitettem.

Ne essn félreértés,nekem nem ez az "álmom" csak gondolkdtam rajta.

Szerintetek lehetek modell?

14 l

176 cm

48 kg

82-61-84

barna vállig érő haj

zöld szem

kreal bőr

német,magyar és afrikai vagyok szóval eléggé egzotikus az arcom.

Akik képet szeretnének azoknak most szólok hogy,sem itt sem pedig privátban nem kaptok.

Normális válaszokat kérlek.



2016. febr. 29. 16:08
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
41%

"kettő nem ugyanaz, mert itt nem szeretnék megoszatni képet,de természetesen ha modell lennék akkor vállalnom kell érte a felelősséget hogy a képeim a kirakatban egy plakáton van."


Lepontozni tudsz, de értelmezni nem.


Az való modellnek, aki exhibicionista, tehát szeret szerepelni, megmutatni magát. Ugyanez igaz színészekre, énekesekre is, az való annak, aki fel mer tölteni magáról videót a youtube-ra, van instagramja stb.

A modellek képei bárhol megjelenhetnek, mindenfélére eladják őket (nem a modellé a kép), utcán fényképezik stb.

2016. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
látszik már a kérdéseddel felbolygatod a kedélyeket.. nem meglepő. igen szerintem bőven lehetsz modell megkell próbálni, és elsőre senki nem tud se pózolni se járni, majd belejön az ember, abból válik modell aki tetszik egy ügynökségnek és felveszi foglalkozik vele, elküldi külföldi utakra, fotózásokra stb.
2016. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
16%
Nem ,az arányaid nem jók.
2016. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
Nem a legjobbak a mereteid... Lehet hogy 45-50kg vagy de kicsit szeles a csipod..stb. De egy probat mindig meger.. Kockaztass, nem lattalak kepen de az alapjan amit elmondtal lehet eselyed. Bar kep nelkul eleg hulye kerdes. Hiaba vagy vekony ha ronda az arcod. Mar elnezest.
2016. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
58%
Küldj Képet!:)
2016. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetsz csúnya .. De vékony vagy nagyon .. Amit leírtál az nem rossz ha így nézel ki .. Hízni kellene .
2016. ápr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
6%

De hulye kommmentek vannak itt edes istenem...


Mi az h egy modell exchibonista kell, hogy legyen? Ember te tenyleg nagyon ki akarhatod verni, ha ennyire eroszakosan probalsz kinyuzni tole egy kepet. Mondok neked valamit: a neten egymillio pucer fenykep van, hajra



Egyebkent szerintem probalkozz meg vele. En felig vagyok afrikai, es szerintem egyaltalan nem hatrany a dolog. Olyan h kifuto modell vagy fotomodell pedig nincsen. Ebbol is latszik milyen hozza nem ertok a valaszadok. A modell az modell. A modell felkerul a webshopokra mint ruhabemutato, es felkerul a kifutora is, es, ha szerencseje van, meg cimlapra vagy plakatra is. A mereteid eleg jonak tunnek, bar a mell es csipoboseg lehetne nagyobb, bar nyilvan ezt majd ok elmondjak, hogy kell e hiznod v vmi.

2016. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Pedig hidd csak el, tapasztalatból mondom, hogy lelkileg csak az bírja a modellkedést, aki kitárulkozó, társasági, szerepelni vágyó alkat. A többiek nem bírják, hogy módosítják a képeiket, mémesítik, hogy mások kibeszélik és kritizálják őket stb.


Egyébként hetero nő vagyok, szóval a legkevésbé sem érdekel a képe, csak felhívtam a figyelmét, hogy nem való ilyen lelki alkattal neki a modellkedés.

2016. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
21%

Te hidd el nekem, hogy nem igy van. Nem egy modell ismerosom van, igyhat azert megiscsak hallok ezt azt.

Nehogy mar azert legyen sz:r a kerdezo, mert nem hajlando ide, az internet bugyraba (gyakorikerdesek.hu-ra), kitenni a kepet magarol, oda, ahova eleve egy szemelyes kerdest irt ki. Nyilvan nem szeretne, hogy egy ismerose ratalaljon a kerdesre, es a mellekelt kepere, de nem azert, mert maga a kepmegosztassal lenne gondja, hanem esetleg azzal, hogy kiderulne, itt gyakorin akar valaszokat kapni, es ez utobbi miatt konnyen lejarathatjak, kulonosen h a korosztalya szereti kipecezni az embereket.



Ui. Kar volt mondani, hogy no vagy, mert igy az irigyseg jon at a valaszaidbol ( jobban jartal volna, ha fenntartod a kanossag latszatat)

2016. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Milyen irigység? Ez az éretlen kiskölykök szokásos válasza, ha nem tetszik neked pl a kedvenc énekesük, mert akkor csak irigy lehetsz rá.:)


Az ismerősei meg simán rátalálhatnak az egyik munkájára is, vagy az ügynökségnél lévő profiljára is.

2016. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!