Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Gondolkodtam a modellkedésen,...

Gondolkodtam a modellkedésen, csak nem tudom, jók-e hozzá a méreteim?

Figyelt kérdés
Jelenleg 13 éves (lány) vagyok és 180 cm, 58 kg. Nem tudom, fogynom kéne még vagy valami.
2016. júl. 30. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Komolyam annyi ilyen kérdés van.Hasonlísd össze mások válaszával.Amúgy meg ha 13 évesen már ekkora vagy akkor szerintem túl nagy vagy,csont és bőr de ha akarsz nyugodtan fogyj még.Nem elég vékonynak lenni..alaknak is kell lennie.Ja és amugy nyugi tudom hogy kamu kérdés😁😁😉
2016. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A súly nem fontos, a mell-derék-csípő szélesség viszont igen és az arc! Állítólag a legjobb a 90-60-90 arány és a minél karakteresebb, különlegesebb (netán mások által csúnyának titulált) arc. A magasságod és vékonyságid amúgy szuper, mármint a szakmához. De ne feledd, egy üres bábként fognak kezelni és könnyen hatalmas stressz hatása alá kerülhetsz, mivel minden nap a külsőddel kell foglalkoznod, hogy semmit se változzon. Továbbá úgy 10-15 év múlva ki fognak dobni, mert jönnek az új fiatal lánykák, te pedig akkor hova mész? Nem voltál egyetemen, nem képeztek ki semmire...
2016. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az alakommal szerintem nincs gond, mert sportolok. Bár nem vagyok nagyon kigyúrt, de azért csont és bőr sem. Köszi a válaszokat!
2016. júl. 31. 06:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolkozzál már 13 évesen 180 cm lenni 58 kilóval....már visszataszító.
2016. júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért?
2016. júl. 31. 10:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Sportoló csontváz:))))))))
2016. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért mert ilyen nincs.Nem tudom tisztában vagy e azzal milyen magas egy 180 cm es ember.Főleg egy 13 éves lánytól undorító lenne.
2016. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem értem mi a gond a 180 centivel. Ennyi vagyok és kész.
2016. júl. 31. 17:49
 9/9 anonim válasza:
Magassággal, súllyal semmi probléma, sok helyen ennyi az ideál. (Igen, 13 évesnél is!) Szóval nyugodtan adj neki egy esélyt, esetleg iratkozz egy képzőbe, megéri, én is járok. Viszont az előző egyiknek igaza volt, tényleg ki fognak dobni egy idő után, és nagyon stresszes a szakma, és nem biztos hogy mindig kapsz munkát. Menj el egy megbízható, nyitott ügynökséghez, akik ha fantáziát látnak benned, azzal dolgoznak ami van, és nem feltétlen kritizálnak minden hibád alapján. (Sok ilyen van, bárki bármit mond, csak nem mind igazi, vigyázat!) Én támogatnám, egy próbát megér, hajrá!♡
2016. aug. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!