Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellkedésen gondolkodik a...

Modellkedésen gondolkodik a család. Hogyan tudna a lányom?

Figyelt kérdés
12 éves a lányom, 167 cm magas, mellbőség 84 cm, derékbőség 67 cm, csípőbőség 84 cm. Van-e esélye, vagy ha van, akkor hogyan kezdhetne? Előre is köszi.

2016. aug. 5. 15:44
1 2
 11/15 Fizikiwi ***** válasza:
60%

Én már 2 ügynökségnél is voltam. Sajnos egyik re se tudtuk BEMENNI, nem ám hogy meghallgassanak. Az arc, a beszéd, a haj fontos. Amúgy a testalkatával nincs baj. Én megyek is egy modellképzésre, onnan jelentkezek a Csillagmodellhez. Szerintem mehet. A modellkedés jó dolog. Sok sikert.

12/l

2016. aug. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Fizkiwi őszintén köszönöm szépen ezt a választ, az első igazán hasznos és normális válasz a többi közt. Esetleg mi is esályt adnánk egy képzőnek. Mégegyszer köszi!♡
2016. aug. 9. 01:00
 13/15 anonim ***** válasza:
A Csillagmodell lehúzós hülyeség, fizetni kell, de munka az nem lesz.
2016. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A modellkepzesen csak lehuznak majd titeket,de akkor hajra.:D
2016. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Sims ***** válasza:

baromságoat írnak z előtem lévők.

Ezek a feltételek egy proi ügynökségnél(vm,diary,icon,attractve): 13-14év,90-60-90(mell-ferék-csípő),172cm magasság

nyilván még nem szélesedett ki a csípője ,de jelenek egy centit kéne hzzon rá.

a derék körülbelül annyira lényegtelen mint a mell a lényeg hogy az összkép jó legyen (a csípővel mert ez a legeslegfontosabb)

egy év múlva ha nő még pl 2-3 cm et akkor pró bálkozzatok a fent írt ügynökségeknél.

2017. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!