Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Kérlek sorolnátok pár modellüg...

Kérlek sorolnátok pár modellügynökséget. Es hogy annal a modellügynökségnel kb hany évesen lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 2. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]

8. [link]

9. [link]

10. [link]

11. [link]

12. [link]

13. [link]

14. [link]


Itt vannak linkek pár modellügynökségről. :) Remélem segítettem :) 14 éves kortól lehet de lehet van 1-2 ami csak 16-tól van nézz a honlapukon utána. :) Sok sikert! :)

2016. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

15. [link]

16. [link]

17. [link]


Hopp ezeket kihagytam.. Naa nem baj. :)

2016. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Az Estate Modelst én is ajánlani tudom neked! Ingyenesek és csodás munkáik vannak:)
2016. nov. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Helyes válasz ***** válasza:
100%
Vasútmodellezés.6 éves kortól.Ott legalább nem fognak használni,mint egy tárgyat,aztán,ha nem vagy már jó nekik,kidobni mint egy rongyot.Tudom,ez fáj,de becsületes munkával többre mész.A szépség sokszor nem is biztos,hogy előny egy sexista kiéhezett kutya társadalomban.Tanulj.Még sokra viheted.
2016. nov. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsonak igaza van. Baratnom volt par modellugynoksegnel es nagyreszuk penzlehuzas valahol 100ezret is elkertek szerzodesnel. Ha van ra penzed es tehetseged, akkor csinald, de melette tanulj kemenyen. Kozhely, de a tudas az amit soha sem vehetnek el toled. A szepseg nem marad meg orokke es is engedd hogy kihasznaljanak.
2016. nov. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!