Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ismertek-e oldalt ahol 11...

Ismertek-e oldalt ahol 11 éves lány is lehet gyerek modell? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Egy 11 éves lánynak kellene egy olyan modell suli vagy modell ügynökség ahol sokáigott lehet és akár tv-be is szerepelhet.

2017. ápr. 3. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Anyukád tud róla mire készülsz?
2017. ápr. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
42%
11 éves. Ez most komoly? Reménytelen...
2017. ápr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Rohadt pedofilok.
2017. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyelj 11 évesen még csak úgymond gyerekmodell lehetsz, ha elég alacsony és aranyos (kisgyerekes arcú) vagy. Gyerekmodellként komolytalanabb belföldi katalógusokban szerepelhetsz + egy-két próbaképet készítenek rólad, aztán mire elkezdesz nőiesedni, felbontják a szerződést.

Ha viszont komolyan gondolod, akkor érdemes kivárnod amíg 13-14 éves leszel, aztán jelentkezhetsz egy komoly modell-ügynökséghez, az hogy felvesznek-e, már más kérdés (170 cm felett kell lenned, 90-60-90 alá eső méretekkel, illetve karakteres arc szükséges). Addig tanulj jól - és ezt tényleg nem nyaggatásból mondom, én is iskolás korú vagyok, de az én szüleim csak akkor engednének el modellkedni, ha jók a jegyeim-, pluszba utánanézhetsz az ügynökségeknek. Magyarország legjobb ügynökségei pl a VM, Attractive, Icon, stb. Nézz utána, melyik ügynökségre szeretnél bekerülni, jók-e a méreteid, és ha tényleg biztos vagy abban, hogy modell szeretnél lenni, akkor ki tudod várni azt a pár évet.

Ha komolyan gondolod, a modelliskolát felejtsd is el, az átverés.

2017. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Haha, nekem is ez volt a vágyam 11-12 évesen, és azt hittem életem végéig ez lesz az életcélom. XD

Hát ez nagyon nem így lett, teljesen más lett az érdeklődési köröm, minél érettebb lettem. Majd te is kinövöd. Ha meg mégsem akkor sok sikert!:D

2017. ápr. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsi de nagyon felre értettetek en a lányomat szeretném bejuttani egy modell suliba.
2017. ápr. 7. 20:30
 7/8 anonim válasza:
Színésznek inkább küld azzal többre megy és netten lehet sok szerepet találni
2017. ápr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 10 évesen kezdtem a modellkedést
2017. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!