Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Számít a magasságom, ha csak...

Számít a magasságom, ha csak fotómodell szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Elég alacsony vagyok sajnos (156 centi, jelenleg 16 éves vagyok, nem hiszem, hogy később akár 160 cm fölé érek), viszont egy fotós ismerősöm elmondása szerint érdekes arcom van ami jól nézhet ki fotókon. Mivel a manöken modellkedés soha nem is érdekelt, meg nem is lehetséges, jó lenne megtudni, hogy alacsony, vékony alkattal is lehetek-e fotómodell.

A válaszokat előre is köszönöm. (:



2017. aug. 9. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Nincs olyan, hogy fotómodell. Nem leszel modell.
2017. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem. :/ Köszi a választ.
2017. aug. 9. 15:34
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Miért ne lehetnél?

A legtöbb laikus csak lerendezi olyan szövegekkel, hogy: "175 centi alatt nem leszel modell! Ne is álmodozz tovább! Semmi értelme!"

Persze, az ún. modellügynökségek tényleg így működnek.

Viszont ha kifejezetten azt szeretnéd, hogy fotózzanak, akkor reklámügynökségeknél kell próbálkozni.

Akár 148 centi is lehetnél, itt szívesen fogadnak bárkit, főleg a szép arcú, alacsonyabb lányokat. 

2017. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi. (:

Ismersz esetleg megbízható reklámügynökséget? Hogy hová érdemes jelentkezni?

2017. aug. 9. 16:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt van néhány, ami tényleg megbízható:

Facebox, Banner Casting, Karakter Casting, Open Casting

2017. aug. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2017. aug. 10. 10:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdezô, ha nem Lidl vagy Tesco újságban szeretnél szerepelni, akkor sajnos számodra ki van zárva a modellkedés. Az igazság az, hogy hatalmas a verseny a magas lányok között is, téged az igazi, nem pénzre menô ügynökségek nem fognak foglalkoztatni. Lehet akármilyen különleges az arcod, nem vagy elég magas, és az ügynökségeknek ez nem éri meg, ahogy neked sem. Ha mindenképpen ez az álmod, írj rendes, nem lehúzós ügynökségeknek és próbáld meg, hátha te leszel az elsô alacsony modell. Amit a többiek írtak, az nem az a modell akik reklámokban, magazinokban szerepelnek.
2017. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
De pl Orsay webshop-ban láttam én már 165cm-es lányt is, tudom, hogy az még mindig magasabb nálad, de azért van esély szerintem. Mert a 165 se 175, meg amiket még mondani szoktál, hogy milyen magasnak kell lenned.
2017. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia, kedves Utolsó! Köszönöm a válaszodat. Igazából nem mondanám álmomnak( főleg azért mert számítottam rá, hogy ilyen mérettel nem igen tudnak mit kezdeni+más érdeklődési köröm is van amiben felépíthetek egy karriert-ami nem a modellkedés-), de nagyon szerettem volna már kiskoromtól kezdve kipróbálni a modellkedést, sajnálom, hogy erre nem nyílik lehetőségem. Ettől függetlenül meg nem hiszem, hogy pont én lennék az első alacsony modell, ilyen alacsony lányt azért már biztos nem fogadnának el a szakmában. ( szerintem arcon nevetnének, ha meglátnának. :D )

Örülök, hogy időt szántál válaszolni. (: Legyen szép napod!

2017. aug. 10. 21:34
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja, és a zöld mancsok mentek.
2017. aug. 10. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!