Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek Palvin Barbi szép?

Bayern26 kérdése:

Szerintetek Palvin Barbi szép?

Figyelt kérdés
Engem az érdekel ,hogy lett ilyen hires

2017. szept. 18. 15:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem sok szól itt már a külsőről. Sokkal inkább a természetről. Hiába vagy szép, ha rossz a természeted és nem akarnak veled dolgozni, akkor kuka vagy.
2017. szept. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

"Engem az érdekel ,hogy lett ilyen hires"


Keres ra a youtubeon "Viszkok Fruzsi". A video cime ha jol emlekszem akkor "1 perces kihivas Palvin Barbival" ott a valasz ;) Csak nezd vegig :D

2017. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 hosszúhajú ***** válasza:
11. én ebben nem értek veled egyet, egyrészt mert van egy hihetetlen elviselhetetlen modell hírében álló supermodell - Naomi Campbell - aki világsztár lett, pedig még egyszer tettlegességig fajult szituba is kerül repülőn, sokat panaszkodtak rá vele együtt dolgozók, meg más modellek -pl Cindy Crawford - másrészt pedig lehet hogy nem szeretnének valakivel dolgozni, de azért a pénz az fontos, bevállalják, ha hatalmasa megtérülés, na meg a szakmai és közönség körében és arathatnak, hogy na, a mi címlapunkon virít, az én ruhámat viseli... manapság nem nyafognak, hogy jaj ő nem kell, ha egyszer marha nagy lehetőséget látnak benne, lenyelik a békát aztán majd utána panaszkodnak..
2017. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Campbell már a befutottsága után tette azt meg. És nem mai modell. Ma az alapszabály: nyalni, nyalni, nyalni, mindent dicsérni, és mindent megköszönni fotósoknak, tervezőknek.
2017. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szép.

Ez egy iparág, valaki pénzt csinál belőle, és azért lett híres. Más meg mást futtat.

2017. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 hosszúhajú ***** válasza:
100%
14. ja, lehet hogy nyalni kell. akkor viszont a "jó a természete dolog" - amit mások írnak, az vonható kétségbe, mert ha az ember nyal, az nem a jó természet, hanem a "lemegyek kutyába" eset, - az meg aztán a legrosszabb.
2017. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem nem, nyalni + odaadó, barátságos, kritikákat és alázást tűrő természet = tökéletes modell.
2017. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Jól smimelhető arca van és fotogén

Amúgy nem egy Angelina Jolie jellegű szépség

2021. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!