Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ennyi idősen/ilyen méretekkel...

Ennyi idősen/ilyen méretekkel lehetek modell? (14L)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nem tudom hogy lehet e modell 14 évesen 170cm-el.49kg vagyok és mindenki mondja,hogy menjek el modellnek az arcom miatt.Szerintetek?

2017. nov. 2. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz (bár én nem alapoznék erre nagy jövőt+ nem olcsó mulatság), de rossz kategóriába írtad.
2017. nov. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy bedőlj az előzőnek! csak egy unatkozó, szánalmas, pedofil hajlamokkal rendelkező "férfi" csupa helyesírási hibákkal.

(jobb esetben egy unatkozó kamasz, de képet akkor se küldj)

2017. nov. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Jézus :D a kettes az olyan alak lehet mint a köpök a sírodra 2-ből azok az elmebetegek :D
2017. nov. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem szegény kettes csak viccelt, de sebaj
2017. nov. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Nahát, egy újabb "modell" palánta. :) Ha később nem sikerül az a fránya érettségi, keress meg, nálam mindig lesz helye "modelleknek".

Üdv: Kovi a producer.

2017. nov. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem,igen lehetnél bár biztos hogy még kellene hozzá nőnöd egy pár centit,de igen,az adottságaid megvannak hozzá.Sok sikert!
2017. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
A modellkedés nem kerül pénzbe egy normális ügynökségnél, ne foglalkozz a trollokkal. Biztosan fogsz még nőni és a körméreteidet fogják kérni, azt nem hogy hány kiló vagy. Mindenképpen add le a jelentkezésedet az Attractive és a The Diary oldalán.
2017. nov. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jó lehet viszont ha 47 kg lennél úgy nagyobb esélyed lenne rá:)
2017. nov. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem
2017. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!