Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetek modell ilyen méretekkel?

Lehetek modell ilyen méretekkel?

Figyelt kérdés

Magasság: 190 cm

Csípő: 88cm

Mellbőség: 88cm

Derék: 68cm

19/F



2017. nov. 19. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a méretektől függ... Például Palvin Barbi se nagyon vékony és mégis imádják őt....
2017. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak a kifutó és a fotómodellek.Nos,igazából itt nem is a testet szokták nézni,hanem az arc karakterikusságát,szemeket,kisugárzást...stb

A kifutómodelleknél fontos a magasság is,a férfiak átlagban 184 fölött vannak,bár amúgy ezt modellügynökség válogatja.Retusálni is tudnak ugye már manapság,szóval,ha szimpatikusnak találnak és megnyerőnek,akkor befuthatsz,bár ki tudja milyen mocskos dolgok kellenek manapság egy modellkarrierért.Keress meg egy modellügynökséget,vagy például az interneten is fel szoktak tenni hirdetéseket,hogy ilyen kinézetű,ilyen stílusú,pl 18-25 éves korig keresünk embereket.Valahol az extrém külső sem gond,sőt.Szóval szerintem próbáld meg,aztán meglátod.Sok sikert kívánok hozzá! :) 16/L

2017. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a méreteim nem kevés ehez? Úgy értem, nem vagyok vékony nagyon a modellkedéshez?
2017. nov. 19. 22:47
 4/6 anonim ***** válasza:
120 kilósan is lehetsz model ... Nem feltétlenűl a méreteidtől függ.
2017. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nem lehetsz
2017. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
igen lehetsz természetresen
2017. nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!