Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Vm Supermodel Camp válogatásra...

Vm Supermodel Camp válogatásra is csak akkor érdemes elmenni, ha megvannak az oldalon megadott paramétereim?

Figyelt kérdés

Vagy lenne egy minimális esélyem arra, hogyha látnak bennem valamit akkor bekerülhetek a táborba, valamilyen kikötéssel, mondjuk hogy addigra adjak le ennyit/annyit, vagy ők segítenek benne a táborban/a táborig....

Ne úgy képzeljétek el, hogy 80 kilóval szeretnék elmenni hiú reményekkel. Évek óta készülök erre, nagyon ügyeltem rá, hogy szépen lassan adjam le a felesleget, elkerülvén a hirtelen fogyásból adódó bajokat stbstb... Mostanra már majdnem késznek érzem magam, de hiányzik pár centi a 62-es derékhoz, no meg szerintem még mindig kisebb combok kellenének, egyes lányokat elnézve :( S most nem tudom, hogy meg merjem-e kockáztatni...



#Pethő Bálint #Valentines Model #Vm Supermodel Camp
2018. ápr. 19. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:
A jelentkezéssel nem vesztesz semmit, viszont ez a camp dolog szakmailag és gyakorlatilag nem túl kifizetődő, mert most ott lesz vagy 12 lány, nme tudnak rád megfelelően koncentrálni pláne ha a többiek mind formában vannak. Inkább jelentkezz más ügynökséghez ahol konkétan neked segítenek h lefogyj ha látnak benned fantáziát. :) egyébként meg ha a derekad nem jo de minden mas igen és jo az arcod magassagod akkor biztos segitenek csak kérdés h mennyire és mikor. Ha még szerződésed sincs nem fognak személyi edzőt adni, ennyi erővel minden fogynivágyónak adhatnának :)
2018. ápr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!