Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem is érdemes...

Szerintetek nekem is érdemes elkezdenem?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy 185 cm és 76 kg vagyok, nem valami túl vastag gyerek, de azért annyira vékony sem. Konditerembe se pénzem, se időm, de a legfontosabb kedvem sincs eljárni(bár ezen változtatok, ha muszáj). És érdemes nekem elkezdeni pl. a boot camp-et vagy a bodyrock tv? Mert állítólag fogyásra van kitalálva, bár azt mondják nem az edzéstől függ. Focizok, amibe kapus vagyok. Nem leszek tőle merev se lassú, ugye?

2012. ápr. 17. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a célod, ha csak zsírégetés akkor elég a diéta és a futás.Ha viszont izmosodni szeretnél, és mint mondtad a konditerem kilőve, a fegyencedzést ajánlom.
2012. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha izmosodni akarsz akkor szedd össze a baráti társaságod és irány a konditerem.. Ez a leg alkalmasabb ara hogy izmos legyél, nőj egy picit vagy akár nem is olyan keveset.. Merev is csak akkor leszel ha nem nyújtasz, és persze kell hozzá izom tömeg is.
2012. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!