Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem modellnek lenni?

Figyelt kérdés
Egy modellügynökség megkeresett, azt mondták nagyon szép vagyok, és a magasságom is jó (173 cm), küldjek magamról képet, (nyugalom, előtte alaposan utána jártam, hogy ez tényleg egy modellügynökség e) én küldtem is, majd mondták, hogy majd reagálnak. Azóta sem reagáltak, de tudni kell rólam, hogy elég vékony vagyok, kivéve a combomat. Egyébként a derekam és a csípőm körmérete az előírásoknak megfelelő. Szerintetek?

2018. júl. 4. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nem lehet megmondani. Tökéletes bőr kell hozzá, fogyj a combodból, de ha nem külöbleges/szép az arcod nem fogsz befutni. Tanulj meg a kamera előtt pózolni előadni magad stb.
2018. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! :) Megkérdezhetem, melyik modellügynökség mondta, hogy jó a 173 cm magasság?
2018. júl. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
OMG model management
2018. júl. 5. 12:57
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne add oda magad az első ügynökségnek akinek tetszel... az omg nem tartozik itthon a legjobbak közés, inkább jelentkezz a vmhez és a crisohez, ha behivnak akkor nézd meg melyikük szimpatikusabb. ők jobbak. utánuk van még a face, attractive, visage,... aztán omg
2018. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Az elsőnek nincs igaza... "de ha nem külöbleges/szép az arcod nem fogsz befutni."


Dehogynem! Ha nem különleges az arcod, csak akkor fogsz befutni. És még különösebben szépnek sem kell lenned. Láttad most a szépségkiránynőválasztás felhozatalát? Alig-alig volt különleges szépség. És még aki az lett volna, még top 3ba sem került be.


Úgy nézd magad, hogy mennyire felelsz meg a divatnak... Nem kell különösen szép arc, csak ne legyél nagyon ronda. Legyes sötétbarna vagy fekete hajad, minél sötétebb bőrőd, s minden rendben...

2018. júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a modellszakmának meg a szépségkirálynő választásnak nem sok köze van egymáshoz.
2018. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdemes körülnézni, más ügynökségeknél is. Magyarországon az alábbi profi modellugynoksegektol juthatsz el a Fashion Weeksre, külföldi top ugynoksegekhez: VM, Attractive, Crisp, Art Models, Face, Visage
2018. júl. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!