Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mit kéne tennem ( tabló...

Mit kéne tennem ( tabló fotózás lesz )?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mindjárt itt a tablófotózás, és egy olyan képet sem tudhatok magaménak eddig, ami tényleg tetszene (és fotós csinálta) . Szeretnék mosolyogni, de az arcgödröcskéim miatt tökre olyan az arcom mint egy összegyűrt rongy. Nagyon ronda 😦 szóval nem mosolyoghatok... és szeplős is vagyok, egy fotón se volt még előnyös.. sminkelni nem tudok, azt most gyakorlok...szóval van esetleg valakinek valami tippje hogy legalább egy fotón embernek nézzek ki?
2018. nov. 3. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Pedig szerintem az arcgödröcskék nagyon aranyosak. Fiún, lányon, akárkin nagyon szép. Én mindigis akartam, de csak a tesómnak adatott meg. Szerintem örülj neki hogy van. A szeplőid miatt ne parázz, mert valószínűleg szét lesz retusálva az egész kép. Legalábbis az enyém teljesen ki volt retusálva, és alig(de tényleg alig) látszott hogy szeplős vagyok, és másokét akikét láttam az is durván ki volt retusálva.
2018. nov. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

A komolyabb hibákat el fogják tüntetni az arcodrol.


De használj kis alapozot és pudert mindenképpen.

2018. nov. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

El kellene fogadnod önmagad, főleg hogy ezek nem is olyan vészes dolgok, amiket pár önkéntes modell válogatáson láttam.


A gödröcskéket szeretik jó páran s természetes szép dolognak tartják, ahogy a szeplőt is(photoshop, ha zavar, egyeztess fotóssal)


Bár ez a TE való éned. Ha még egy nagy anyajegy lenne azt én is leszedem képeken, mivel az olyan dolog, amit doki is lekaphatna ugyan annyi erővel.


Vannak lágy s szelíd mosolyok, ahol nem látszik a gödröcske. Kis gyakorlás kell ahhoz, ha nem megy.


Szerintem lehet más lényegesebb hibát találnék, mint modellen :)


Volt már ilyen csajszi nálunk, aki a szeplőin volt kiakadva s hisztizett.

Holott sok más dolog volt, ami szembe tűnőbb "problémák" voltak.


Ne parázz vagy szimplán egyeztess a fotóssal - bár az ilyen tabló és iskola fotósok nagy ívbe tojnak rá.


Vagy megkérsz valakit alapozózzon s korrektorozzon le téged. Vannak nagyon jó korrektorok szeplőre is.

2018. nov. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Menj el sminkeshez. A tabló fotón nem árt, ha profi sminkel.
2018. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ☺ az arcgödröcske tényleg nem nagy cucc, de néha úgy 'elrontja' a mosolyom ... úgy érzem nem áll jól és ez a baj ... de akkor kipróbálom a 'szerényebb' mosolygást ☺ bár akármilyen vékony vagyok az arcom olyan pufi, tuti látszik majd az is😂😂
2018. nov. 4. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!