Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők, lányok! Milyen stílusban...

Nők, lányok! Milyen stílusban és milyen szetteket viselnétek ha kuxus anyagi körülmények között élnétek? Tavaszi, nyári, őszi, téli Kort is írhattok.

Figyelt kérdés

2019. júl. 24. 17:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Lenne egy gardrób szobám, ahol lógnának le a szebbnél szebb nyári ruhák. Igazán szép nyári ruhákat vennék, amikre most sajnálok fölöslegesen sokat kiadni, azért, hogy két nyáron át 10-10 alkalommal felvegyem. Mivel luxusban élnék valami kényelmes magassarkú szandált választanék, aztán a táskámba bedobnék valami kis kényelmeset (ahogy most is teszem :D ) ha mégis sokat sétálnék.


Ugye a tömegközelkedés elhagyása változtatná meg az életem, nem kéne 10 percet a megállóban fagyoskodni így télen se járnék gyakran pufikabátban, hanem lenne több színű és stílusú szövet vagy műszőrme kabátom. Kicsit maszkulin, klasszikus, elegáns, vintage, bohókás.


Tavasszal olyan sokat nem változtatnék se ősszel, azokkal elégedett vagyok, egy-két dzseki, szép selyemblúzok jönnének még a képbe.

Ja igen, télre jó puha pulóverek.

Több színes cipőm lenne.


Mivel leginkább a helyhiány és a praktikum miatt öltözöm máshogy, így a mostani stílusom is hasonló, de mindig jól átgondolom, hogy mire van szükségem, pl egy aranyszínű csizmát nem hordanék valami sokat.


Képekkel valami ilyesmik:


[link]


[link]


Pl ilyen színes kabátot csak akkor vennék ha már van másik 5:

[link]


nyári ruhának:

[link]

[link]


[link]


[link]


téli:

[link]

[link]

[link]



Szeretem a kontrasztos színeket, az egyszerű szabásvonalakat, a klasszikus mintákat néha, és a különböző anyagok találkozását.

Lehet nem is nagy divatházaktól vásárolnék akkor se, mint a gucci és társai, hanem inkább kis designerek darabjait keresném fel.

2019. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, majd ha olyan helyzetbe kerulok, akkor elmondom.
2019. szept. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a stílusom ugyanilyen lenne, szeretem a ruháimat, csak mindenből sokkal több cuccom lenne. Ha nem kell kétszer meggondolni, hogy mit vegyek meg, és mit ne, akkor gyorsan telik a szekrény. Pláne, ha az a szekrény egy besétálós gardrób szoba, és termeszetesen az lenne az első, amit beszereznék. 😂
2019. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!