Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mit szólnátok, ha a...

Lányok! Mit szólnátok, ha a barátotok Így öltözködne?

Figyelt kérdés

Van két ilyen kabátom. Télen, késő ősszel szoktam felvenni ezeket fekete nadrággal, bőrcsizmával. Az anyaguk hasonlÍt egy szövetkabátéhoz, de egy fokkal finomabb, nagyon kellemes tapintású. Tavaly a barátnőm azt mondta, hogy túl giccses és "ijesztő"!!!, maradjak a pufikabátnál. Azóta szakÍtottunk (nem emiatt :D) Visszatérve...szeretem az elvontabb, alternatÍv dolgokat, de nem vagyok az a kimondott művészlélek. Szóval szerintetek gáz a cucc? 20/F


[link]


[link]


2019. júl. 25. 22:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem jon be bocsi
2019. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%
Nyilván ez nem lenne szakító ok de nekem sem tetszik. Olyan rideg, ijesztő hatása van...
2019. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
52%
A masodik oke, az elso olyan amire azt mondom csak ha passzol a stilusodhoz. De amugy nem erdekel a parom mit vesz fel.
2019. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első nagyon tetszik, de a második se rossz.

Amúgy nincs barátom, de ha lenne se szólnék bele, hogy mit vegyen fel.

2019. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
26%
Cosplay buli?
2019. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem a kabát nagyon tetszik, de ha az én barátomnak lenne ilyenje, mi is biztos szakítanánk, nem mindenki bírja idegekkel ha lopom a ruháit, márpedig ezt magamnak akarnám

(nálam mondjuk akin ilyen van vagy köpeny, az lépéselőnyből indul, előbb nézem meg a kabátot és csak utána a fiút benne xd)

2019. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%

Oh, jó kis rockpince... Azon a helyen eladnám a lelkem is... Szóval igen, nekem nagyon tetszenek. :D

Egyébként öltözködj ahogy neked jól esik, ne mások mondják már meg mit vehetsz fel! Az számít, hogy te jól érzed magad benne, és tetszen neked. Mindig lesznek olyanok, akiknek valamilyen okból kifolyólag nem tetszik, és olyanok, akiknek tetszik...

Én nem ítélek el senkit az öltözködése miatt, max megállapítom, hogy nem egyezik az ízlésünk... Szóval nálam az se lenne szakítóok, ha barátom mondjuk rózsaszín nyuszis papucsot szeretne hordani. :D

2019. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%
Nem lenne a barátom.
2019. júl. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%
Nem lenne a barátom
2019. júl. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%
Nem járnék vele. De én 30+eves vagyok nem 20. Azért ennyi idősen már nem csinálnék magamból bohócot úgy sem, hogy a pasim öltözik annak.
2019. júl. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!