Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire vesztek még nyári ruhát?

Mennyire vesztek még nyári ruhát?

Figyelt kérdés
Ha vesztek még miket? Már várjátok az őszit?
2019. júl. 29. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár semmilyet, leárazva vettem még 1-2 jó felsőt olcsón, de nyárit már nem veszek, jöhetnek majd az ősziek.
2019. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogok még venni, ha jó árban lesz hasonló, amilyet egyébként is szeretnék.
2019. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán,ami megtetszik megveszem,legyen az bármi.De nyilván már az ősziből is szemezgetek.
2019. júl. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én simán veszek még nyári ruhákat, a dressek amúgy is nyár végén nagyon olcsók. Általában olyat veszek ami azért nem épp az aktuális divat de jövőre ciki lesz, hanem azért időtállóbb. Pólót és trikót szoktam még venni, mert rövis ujjút télen nehezebb jókat találni a trikók meg jók bizonyos pulcsik alá.

Várom az őszit de szeptemeberig nem hiszem hogy veszek melegebb ruhákar.

2019. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
100%
Idén nem vettem semmit de ha szükségem van valami nyári cuccra, kifejezetten ilyenkor szoktam megvenni leárazáskor. Az én méretemből legtöbbször maradni szokott.
2019. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már az őszit várom. Nyáriból sok csak egyszer volt rajtam, szóval van mit felvennem.
2019. júl. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszéltek?:D Még bő egy hónap van a nyárból és a szeptember első hetei is általában nagyon melegek, naposak.
2019. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha találnék olyat, ami nagyon tetszik, és jó áron van, megvenném, de már nem keresgélek kifejezetten nyári ruhát.
2019. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen szeretnék nyári ruhát venni, de csak, ha akciós
2019. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!