Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen típusú karórát vegyek...

Milyen típusú karórát vegyek mindennapokra?

Figyelt kérdés

Fekete bőr szijas, fehér számlapodra gondoltam. Nem sport óra,de nem is 100% klasszikus.


Ilyesmire gondoltam, szerintetek?


Festina Multifunction 16991/2


Egyenlőre csak a megfelelő kinézetet keresném, színösszeállitas stb


2019. aug. 5. 00:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

35 ezerért Doxát? Meg Seikot? Hol élsz te?


Seikonak nagyjából 40-50 ezer a belépő szintje. Doxának meg olyan 60-70. És belépő szint alatt azt értem, hogy a létező legegszerűbb órákat kapod ennyiért. Legvékonyabb bőrszíj, rémegyszerű körszámlap. 2 mutató mutatja az időt és ennyi. Ezt tudják ezek az órák a belépőszinten.

Valamirevalóbb, mutatós órák a Doxánál 100 tól kezdődnek barátom. Seikonál meg mondjuk 70 ezertől.


35 ezerért second hand agyonkopott órákat kapsz ezekből a márkákból...


Ne akard itt megmagyarázni légyszíves... A 12 ezres Casio pedig minőségben semmivel nem lesz jobb vagy rosszabb mint egy Festina. Zafírüveg ide vagy oda...Végső felhasználó számára nem releváns a különbség. Nem érzékeled. Van nekem egy Police órám. nagyjából 8 éve kaptam. Még mindig működik hibátlanul... És ugyan olyan "gagyi" divatmárka mint a Festina. Akkormeg?

2019. aug. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11

De pont azt mondom. Ilyen árban gagyi szíjat meg gagyi tokot kapsz. 100 ezer alatt ez garantált. De ha legalább zafírüveg van akkor fél év után nem lesz olyan karcos hogy dobhatod el ha meg van 5-10 bar vízállóság nem kell félni hogy egy kézmosástól megfikkan.

2019. aug. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Doxát ki lehet fogni 40-ért ha le van akciózva. Náluk is alap zafírüveg. Roamernél dettó. Quartz Seikok 20 körül kezdődnek. 30-40 körül ott is zafírüveg 5bar vízállóság, 45-50 körül 10 bar vízàllósàggal.
2019. aug. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!