Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek negyven feletti,...

Szerintetek negyven feletti, testesebb férfinek jól állna az alábbi outfit?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2019. aug. 6. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jól állhat, esetleg a nadrág lehet sötétebb.
2019. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha van izma is, akár jó lehet.
2019. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A nadrág és az ing hosszával lehet trükközni, de valószínűleg jó lesz.
2019. aug. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem elhanyagolt a teste akkor igen.
2019. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Testes=magas és nagydarab "mackó"? Mert az aranyos tud lenni ilyen cuccban, ha nem feszül rá semmi. Korod pontosabban?
2019. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%

Ha mindkettő rövidebb az ing és a gatya is akkor igen!

Én is úgy járok.


F/41

2019. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért ennél a gatya már nehezen lehet rövidebb. A feleségem szerint így is túl rövid.
2019. aug. 6. 20:13
 8/10 anonim ***** válasza:
17%

Igen sok ember szerint a feleségedet is beleértve minden férfinek szigorú egyenruha szabályoknak kell megfelelni, ami annyit tesz hogy csak térdig érőben szabad kimenni az utcára mert a férfi comb látványát büntetik!

Ennyi erővel már vehetnének fel hosszúnadrágot is mert az a 20-30 centitől nem fognak lehülni.

A rövidnadrághoz kizárólag csak a nöknek van joguk!

Mindezt egy állítólagos liberális szabad országban mondjuk.

Hát nem így van!

Legalábbis nálam, mivel én nem az idegeneknek öltözök hanem magamnak mint ahogy sok nő is azért van pitcsagatyában mert kényelmes és nincs benne melegük.

Persze nem pitcsagatyát veszek fel, de az általad linket képen szereplőnél jóval rövidebbet.

Akinek nem tetszik nem kell rám nézni...

2019. aug. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem szimpatikus a felfogásod, mert Te legalább ki mersz állni az elveidért, magadért. Ahhoz, hogy az ember szembe merjen menni a közgondolkodással, közízléssel, jó adag bátorság, karakánság kell. Benned ez a karakánság megvan. Respect Neked!
2019. aug. 7. 09:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm az elismerést!


Tudod van az a mondás miszerint gyáva embernek nincs hazája..


Na de egyénisége sem ha fél az idegenek véleményétől.


És tudod kiknek van bátorságuk? A nőknek!

Ha megnézed ők bármit felvesznek mert leszharják az idegenek véleményét, viszont ha megnézed a férfiakat mintha egyenruhába lennének, mindegyik szigorúan betartja a számukra “előírt” ruházatot nehogy homárnak nézzék őket vagy épp csak kinézzék a járdáról a ruházat miatt.

Az öltözet sokmindent elárul viselőjéről ezt mint írtad nekem te is tudod.


A legjobb példa a férfiak egyenruha viseletére ez a link:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Itt is azon izgul a kislány nehogy megszólják szegény barátját mert nem úgy néz ki mint a többi fiú.

Nem baj ha kényelmetlen a lényeg a sablonosság.


Te idősebb vagy mint én tudod miről írok itt, de a tízen húszonéves fiúcskák, lánykák még azon aggódnak hogyan feleljenek meg egymásnak és a társadalomnak.

40 felett már pont leszharom a társadalmi elvárásokat és magamnak öltözök, élek.

2019. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!