Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerettek-e olyan...

Lányok, szerettek-e olyan férfival vásárolni, akit érdekel is az öltözködés?

Figyelt kérdés

A kevés olyan férfi közé tartozom, akit érdekel a női öltözködés. Tetszenek a szép, elegáns (és nem mindent megmutató!) cuccok, és hogy mennyire lehet őket variálni, hányféle hangulatot tud mutatni egy nő a különböző ruhákban, cipőkben. (Mielőtt megkérdeznétek, nem vagyok meleg.)


Ehhez képest a lány ismerőseim (pár vagy barát egyformán) mindig idegenkedtek attól, hogy közös programként velük menjek vásárolni. Pedig abszolút jól tudnék róla beszélgetni, hogy mi hogyan áll, tudnék ötleteket adni, és még segítenék is elcipelni a szerzeményeket. :) Miért van ez? Miért hiszi mindenki, hogy ez nem nekem való, és úgyis csak zavarnék?



2019. aug. 6. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
mert a fene sem akarja azt, hogy belemagyarázz abba, mit vegyünk meg
2019. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz, kedves vagy. :S Csak nem értem, miért jobb, ha a barátnők magyaráznak bele? Velük nagyon is megy a közös vásárlás, pedig a nők eléggé le tudják szólni egymás cuccait.
2019. aug. 6. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

- Soha, semmilyen körülmények között nem szeretek vásárolni.

- Nekem ez nem "program".

- Bárki mással még kevésbé szeretek menni.

- Erről pletyizni végképp nem akarok.

Általában kinézem neten, hogy mit akarok, és igyekszem 10 perc alá szorítkozni, ami a boltban töltött időt illeti.

25N

2019. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Utálok vásárolni, így amit nem tudok megvenni online, azt célirányosan veszem meg a kinézett boltban, ahová kizárólag egyedül megyek és a lehető leggyorsabban letudom aztán menekülök is. Az utolsó dolog, ami ilyenkor hiányzik az az, hogy még legyen egy utánfutóm is, aki azt hiszi valamiért jogot formálhat arra, hogy beleszóljon, mit veszek fel és mit nem. Én például ezért nem szeretek és nem is fogok soha társaságban shoppingolni, ez egy kötelező rossz, nem pedig egy program.
2019. aug. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Természetesen nem olyanokra akarom magam ráerőltetni, aki eleve utál vásárolni.


3-as: A páromról vagy a barátaimról lenne szó, akikkel nem tekintjük egymást "utánfutónak", és szívesen meghallgatjuk egymás véleményét...

2019. aug. 6. 17:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

„mert a fene sem akarja azt, hogy belemagyarázz abba, mit vegyünk meg”


Mert ha nőnemű a barát aki belemagyarazás az okés. Nagyon logikus :D


Egyébként engem egy nagyon jó barátnőm rendszeresen hívott vásárolni. Tudta, hogy jó ízlésem van és azt is mondta, hogy kellemesebb jó társaságban járni az üzleteket. Azóta mindketten online vásárolunk, na meg már nem is egy helyen tanulunk, szóval a programok amikért összejárunk minőségibbek. Ha már kevesebbet találkozunk ne ilyesmivel menjen el az idő.

2019. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

"3-as: A páromról vagy a barátaimról lenne szó, akikkel nem tekintjük egymást "utánfutónak", és szívesen meghallgatjuk egymás véleményét..."

Ha az öltözködésről van szó, akkor csak utánfutó mindenki, akkor is, ha imádom. Hátráltat, lassít és teljesen feleslegesen van ott. Ha már programot szervezünk, akkor az legyen minőségi, bár mondjuk nkem még a kajavásárlás is minőségibb program a ruhavásárlásnál..

2019. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!