Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözködjön egy 50 éves...

Hogy öltözködjön egy 50 éves tanárnő?

Figyelt kérdés

Anyàm 50 éves és nincsen stílusa.

Nem szeret elegánsan öltözni. Nem szereti a szoknyát például vagy a kosztümöket.

Modernebb tanár és szétszórt, tehát egy csomót rohangál, ezért nem is lenne célszerű neki a szoknya.

Kínaiban vásárol, de megtehetné, hogy drágább ruhákat vegyen(bár mostanában a kínai szinte egy árban van a jobb minőségű ruhákkal). Főleg farmerben van és valamilyen kínais felsőben, vászoncipőben vagy bakancsban. A magassarkú cipőket is szereti, de legszívesebben spoetcipőben járna. Az erős színeket nem szereti, sem a nagy mintákat.

170 cm, 70kg. Zömökebb alkata van, szélesebb váll és csípő. Lapos hasa van.

Vilagosszőke, vállig érő göndör haja van. Az arca kerek vagy szögletes, rövid a nyaka. Vékony szája és szemöldöke van. Világos bőre, világoskék, szürkés szeme.

Szerintem nyár típusú.

Milyen ruhákat kellene hordania? A haját hogyan? Milyen táskát? Egy ilyen idős nőnek hogy illik? Szeretnék neki segíteni, de én sem értek még ehhez.

Esetleg képeket linkelnétek, mire gondoltok?



2019. aug. 8. 18:56
 1/4 Angel369 ***** válasza:
100%
[link] Remélem jó lesz a link.
2019. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A leírást olvasva nincs semmi probléma anyukád öltözködésével. Egy 50 éves nő manapság nem számít öregnek. Ha olyan ruhákat visel, ami a testalkatának megfelel és nem rak ki közszemlére semmit, akkor nem is értem mi a gondod. Nyilván nem fog naponta kosztümben meg nagyestélyiben kényelmetlenkedni.
2019. aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is tanár vagyok. :)


A link nagyon jó!

A farmer nem mindegy, milyen. Egy rossz szabásban nagyon csúnya lehet. Érdemes olyan helyen venni, ahol van különböző csípőméret és hossz, és különböző vagyon (szűk, bő, egyenes stb.). Pl. c&a. A sportcipő helyett mokaszin vagy balerina. Attól függően, hogy milyen színű felsői vannak, és a táska harmonizáljon a színével. Nekem -- szintén tanárként -- a kemény, nagyobb táskák váltak be. A4-es méretnél mindenképpen nagyobb legyen, legyen füle és pántja egyaránt.

A sportcipő egyébként szerintem nagyon illetlen tanárnak, és csúnya is farmerral.

Az erős szín relatív, a piros és a sötétkék biztos jól állna neki. A rózsaszín, púder szín, világoskék már lehet túl sápadttá tenné.

Nem tudom, hogy laktok, de a kínai helyett inkább a turikat ajánlom: Cream vagy Háda, itt vannak jó minőségűek. A leárazáson pedig jó felső vannak pl. az Orsay-ben.

2019. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár fiatalabb vagyok, de nyugodt szívvel veszem fel a sportcipőt farmerhez is, sőt akár hozzá egy sportosabb magasabban záródó pólót. Utazó konduktorként meg főleg nem habozok ezzel kapcsolatban, mert állandóan rohanásban vagyok, plusz mivel mozgást tartok, fontos hogy rendkívül kényelmes is legyen amiben vagyok. Szerintem ha anyukád így jól érzi magát, ne erőltess rá merőben eltérő darabokat.
2019. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!