Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tehetnék az izzadságfoltok...

Mit tehetnék az izzadságfoltok ellen?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy hogy nyár van vagy tél, folyton ott van az izzadságfolt a pólómon a honaljrészen. Nagyon zavar,hogy konkrétan fekete felsőkön kívül nem tudok mást hordani. Tudtok ajánlani valamilyen szert amitől kevésbé izzadnék? Hallottam egyszer,hogy a gyógyszertárban van valamilyen szer de elfelejtettem a nevét.

2019. aug. 10. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hintőpor rendszeres borotválkozás.
2019. aug. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne mosakodj tusfurdovel. Hasznalj himalaja sot vizzel keverve zuhanyzasnal. Honaljad gyantazd/borotval es nedvesen kend be szodabikarbonaval. Nem leszel budos es nem izzadsz . Ezt tapasztaltam sok ev minden napos rex.na hasznalat utan szodabikarbonara valtva.

N


Az osszes tusfurdobe olyat tesznek,ami hidratal es az folyik ki .

2019. aug. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendszeren borotválkozom és használok izzadásgátlót is.Nem vagyok büdös szerencsére csak nagyon zavarnak a foltok
2019. aug. 10. 10:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Exodor. Nem izzadsz, cserébe büdös lehetsz.


Persze csak alkalmanként. Igazából ennek használatánál az utasításokat be kell tartani rendesen és szerintem másnap befújhatod magad más izzadásgátlóval is.

2019. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egészséges, ha kiizzadod a nemjót. Lehet, hogy a táplálkozással is van összefüggésben (én nem tudom ezeket). De pl így is tudja így leadni a szervezeted azt, ami nem kell, tehát énszerintem olyan, mintha pisilnél, tehát kiadod magadból a káros, meg maradék anyagokat, amik nem szükségesek, hogy ott legyenek a szervezetedben, csak ezt bőrön keresztül. Asszem ilyen egészségügyi célra is lehet használni ilyen izzasztókunyhót ,meg szaunát.
2019. aug. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*meg pl az állatok nem úgy hűtik magukat, hogy izzadnak, hanem pl arra vannak kódolva, hogy lihegjenek pl a kutyik. Meg amúgy nem tom, honnan jött nekem ez a párologtatás szó, de ide kapcsolódik , úgyhogy leírom.
2019. aug. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Tudom,hogy természetes dolog az izzadás,de engem mégis nagyon zavar.. asszem valami antisudora vagy hasonló volt a szer neve.. tudjátok esetleg a nevét?

2019. aug. 11. 12:42
 8/9 anonim válasza:
100%

Solutio antisudorica


Bár nem ajánlom.

2019. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miért nem ajánlod?
2019. aug. 12. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!