Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó méret és választás...

Melltartó méret és választás pufi bimbókkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a kérdésem hogy hogyan válasszak melltartót vagy egyaltalan hogyan kell mérni azt a fajta cicit ahol a bimbó udvar pufis tehát nem a mellben van simán, hanem kiáll. A mell alatti körméret 82cm, de nem tudom hogy a kosár méretet hogyan nézzem. Egyébként maroknyi cicim van, valahol az A és B kosár között, és igazából melltartó nélkül is el lennék de bizonyos ruhákhoz kell.

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2019. aug. 17. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd, a kosárméretet alapból a mell alatti körméret és a mellbőség különbsége fogja meghatározni. Az A kosár kb. 12 és 14 centis különbség alatt kell (erről megoszlanak a vélemények), innen pedig 2-2 centivel ugranak felfelé a kosarak. Ha nagyon nyomja a bimbóudvart, akkor olyan melltartót kell választanod, ami nem túl merev.

Egyébként meg kifejezetten szép a kiálló bimbóudvar ;)

2019. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Arra gondoltam hogy egy sima merevítő és tömés nélküli melltartót veszek, puha pamut anyagbol. És lassan végre itt a tél, nem kell melltartó a pulcsi és kabát miatt :D

2019. aug. 17. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is erre gondoltam. Se a tömés, se a merevítő nem játszik, ha érzékenyek a bimbók...
2019. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen és ezekből a top fajtákból nem is kosárméret van hanem csak simán ruhaméret. Könnyebb választani :)

Köszi szépen hogy segítettél :)

2019. aug. 17. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2019. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!