Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gondolkodom azon, hogy szemüve...

Gondolkodom azon, hogy szemüveget hordjak, de lenne értelme? Fejemen sok a forgó, elég gyenge a hajam, ezzel mit lehetne kezdeni?

Figyelt kérdés

Eddig sosem követtem semmilyen divatot, nem komplikáltam semmit sem öltözködés terén, most viszont elkezdett érdekelni hogy mi állna úgy jól rajtam, mit alakíthatnék magamon ami esetleg tetszene. Beugrott hogy hagyom a szakállam, már bő másfél hónapja nő, és arra jutottam hogy bakker, tök jól néz ki :D Gondolkodtam egy szemüvegben, hogy vajon jól állna-e mert elég nagy fejem van :D pénzt kidobni meg feleslegesen nem szeretnék egy szemüvegre. Elvileg egyik szememnek sincsen semmi baja, legalábbis mikor a szokásos sulis orvosi vizsgálaton voltunk hónapokkal ezelőtt, ott nem volt baj velük. Szóval egy sima nullás szemüveg kellene. Ennek lenne értelme? Hiszen nincsen rá szükségem ugye, csak kirpóbálnám hogy jól áll vagy sem. :D


A hajjal kapcsolatban pedig, van vagy 5 forgóm ami miatt olyan a hajam miután jobban megnő, mintha sapka lenne a fejemen, két oldalt kinyomja meg hátul is valahol, a fejem tetején pedig lelapítja teljesen. Rendesen mosom 3-4 naponta a hajam, de olyan mintha egyre csak gyengülne. Van valakinek valami speckó ötlete, hogyan lehetne megerősíteni? Volt hogy annó sampont szódabikarbónával kevertem, az egy darabig tök jó volt vele, de leszoktam róla mert a fejbőröm annyira nem szerette. :D Ötletek?


2019. aug. 17. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Kenj rá cukros vizet vagy hajlakkot. Attól megerősödik. Remélem ez elég speckó volt.
2019. aug. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Annyit kérdeztem ezzel kapcsolatban hogy hogyan ápoljam hogy ne legyek olyan kopasz barom mint te xd
2019. aug. 18. 00:25
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha annyira életképtelennek érzed magad hogy ne tudj normális választ adni akkor minek olvastad végig egyáltalán xD
2019. aug. 18. 00:25
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Ja... Akkor ez az 1000. kérdés arról hogy mit tegyél a kopaszodás ellen, csak te megírtad még köré a háború és békét.


A kopaszodás elsősorban genetikus nem tudsz ellene tenni semmit.


Amikor egy mondat végére odateszed hogy xd akkor viccesnek hiszed magad vagy csak azt jelzed hogy szellemi fogyatékos vagy és eszerint banjanak veled a válaszolók?

2019. aug. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Most már látom hogy neked tényleg mentális és szövegértési problémáid vannak. Azt írtam hogy gyenge a hajam, nem azt, hogy kevés/hullik. Segítek megérteni a saját nyelved :D

Ritkuló haj==kopaszodás

Gyenge haj==lelapuló haj(példaképp)


Így már sikerült felfogni azzal a maréknyi eszeddel miről beszélek? :D

Komolyan, ha nem akkor írd azt és megpróbálom a te reta.... Kevésbé fejlett nyelveden is elmagyarázni.

2019. aug. 18. 09:41
 6/12 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg a "Sok forgóm van" rész zavart össze mert nem tudod mi az a forgó?
2019. aug. 18. 09:42
 7/12 A kérdező kommentje:

Tessék, csak hogy érezd nem ítéltelek el a hátrányosságaid miatt :)

[link]

2019. aug. 18. 09:43
 8/12 A kérdező kommentje:

Ja, hogy a kérdésedre is válaszoljak:

[link]

2019. aug. 18. 09:44
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Jól elvagy amúgy magadban.😅
2019. aug. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla hogy sorozatosan törlik a degenerált kommentjeiket.. :D
2019. aug. 18. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!