Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gondolkodom azon, hogy szemüve...

Gondolkodom azon, hogy szemüveget hordjak, de lenne értelme? Fejemen sok a forgó, elég gyenge a hajam, ezzel mit lehetne kezdeni?

Figyelt kérdés

Eddig sosem követtem semmilyen divatot, nem komplikáltam semmit sem öltözködés terén, most viszont elkezdett érdekelni hogy mi állna úgy jól rajtam, mit alakíthatnék magamon ami esetleg tetszene. Beugrott hogy hagyom a szakállam, már bő másfél hónapja nő, és arra jutottam hogy bakker, tök jól néz ki :D Gondolkodtam egy szemüvegben, hogy vajon jól állna-e mert elég nagy fejem van :D pénzt kidobni meg feleslegesen nem szeretnék egy szemüvegre. Elvileg egyik szememnek sincsen semmi baja, legalábbis mikor a szokásos sulis orvosi vizsgálaton voltunk hónapokkal ezelőtt, ott nem volt baj velük. Szóval egy sima nullás szemüveg kellene. Ennek lenne értelme? Hiszen nincsen rá szükségem ugye, csak kirpóbálnám hogy jól áll vagy sem. :D


A hajjal kapcsolatban pedig, van vagy 5 forgóm ami miatt olyan a hajam miután jobban megnő, mintha sapka lenne a fejemen, két oldalt kinyomja meg hátul is valahol, a fejem tetején pedig lelapítja teljesen. Rendesen mosom 3-4 naponta a hajam, de olyan mintha egyre csak gyengülne. Van valakinek valami speckó ötlete, hogyan lehetne megerősíteni? Volt hogy annó sampont szódabikarbónával kevertem, az egy darabig tök jó volt vele, de leszoktam róla mert a fejbőröm annyira nem szerette. :D Ötletek?


2019. aug. 17. 22:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Senki kommentjet nem törölték innen a degenerált jelzőt meg szerintem ne használd. Persze persze kinő majd a hajad Sanyika.
2019. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nullás szemüveg istenem, micsoda műmájerség. Olyan kis okoskának akarsz látszani, hogy ellensúlyozza a favágó szakálladat ?
2019. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!