Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szakadt/hálós harisnya...

A szakadt/hálós harisnya nagyon ribis? Nekem tetszik és hordok is csomót, de a barátnőim egy része szerint kihívó.

Figyelt kérdés

2019. aug. 21. 15:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a necc harisnya szaggatott farmer alatt tetszik, pedig egyiket se venném fel. :)
2019. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az attól függ, h mennyi idősen, illetve milyen helyzetben. 20 év alatt még belefér, bár az sem mindegy, h milyen necc harisnyáról beszélünk. Szerintem egy nagy lyukú necc egy fiatal lánynak elég gáz, meg hetköznapokra kb barkinek az. Az apró lyukú necc viszont simán belefér. Olyan, amelyikröl csak közelről láccik, h necc, messzebbről sima harisnyának tűnik. Én néha nyáron húzok olyat nagy melegben, mert jobban szellőzik alatta a böröm. Viszont annyira nem szeretem hordani, mert olyan érzés a talpamnak, mintha valami szitán lépkednék. Nem kényelmes. A nagy lyukú necc meg pláne.. Beakad, bevág a lábujjak közé még intenzívebb az érzés, h csak nehol van anyag rajtam... Egyszer poénból vettem egyet, magában fölvéve borzasztó volt, 1-2x volt úgy rajtam, h valami vastagabb színes harisnyára vettem fel, úgy egy fokkal azért jobb volt, de még így sem hordanám gyakrabban. Egyébként egy kis vagy közepes lyukú neccet lehet ízlésesen hordani, pl ahogy már írták is, szaggatott farmer alatt, vagy szerintem az is elég izleses lehet, ha rövidebb szárú nadrág alatt van, és csak a nadrág szára és a cipő teteje között látszik ki.


A szakadt harisnya meg szimplán csak igénytelen kortól függetlenül. Sokan hiszik azt, h menő szakadt harisnyában lenni, pedig elég gáz. Gimiben volt pár csajszi, akik megszaggatták, kilyukasztgatták a harisnyájukat, amit már akkor sem értettem, mi a jó benne. Én már attól rosszul voltam, ha magától felszaladt a harisnyám, vagy kilyukasztotta a szék a térdhajlatnál, alig vártam, h megszabaduljak tőle. Egyrészt hülyén éreztem magam benne, másrészt kenyelmetlen is volt, ahogy a lyuk széle bevágott. Szóval a megszaggatott harisnya szerintem se nem ribis (ők sem szakadt harisnyában vannak), se nem kihívó, szimplán csak igénytelenségröl árulkodik, kb ugyanaz, mint a lyukas zokni...

26/l

2019. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha skót kockás szoknyával meg bakanccsal ilyen punkos stílusban veszed föl akkor nem. Csini ruhával együtt elég ribis hatást fog kelteni.
2021. aug. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!