Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Színházba matrózblúz?

Színházba matrózblúz?

Figyelt kérdés

Színházban fogok diákként dolgozni. Üdvözölni fogom a vendégeket, illetve jegyeiket ellenőrizni előadás előtt.

Azt mondták mehetek nyugodtan ünneplőben, matrózblúzban. Most tényleg abban menjek,vagy inkább kosztüm?


L/18



2019. aug. 22. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Én inkább egy elengánssabb inget vennék fel.
2019. aug. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Örülj, ha már nem kell hordanod. Azerintem egy kosztümben, ingbem , vagx blúzban aokkal jobban fogod magad érezni
2019. aug. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom nektek mi bajotok van a matrozbluzzal, én szerettem 😃

Nyilván rossz anyagú, de sajnos a legtöbb sima bluz is



Kérdező,

ha az anyaga miatt semmiképp se szeretnéd felvenni, akkor egy egyszínű fehér bluzt ajanlok

Nekem a kosztumrol nem a 18 éves lányok/nők jutnak eszembe, azt min. 10 évvel idősebb nőn tudnám elképzelni

2019. aug. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szeretem a matrózblúzom. A kérdés inkább az, hogy megfelelő öltözet-e az oda?

Köszi az eddigi válaszokat!

2019. aug. 22. 08:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Én inkább inget vennék a helyedben.
2019. aug. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem való oda, mivel ezt csak az iskolai rendezvényeken hordják és ez nem az. Egy másik blúz jobb választás lenne.
2019. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Szerintem nagyon aranyos.

Ha szereted és tetszik simán vállald be, legalább egy kicsit egyedi leszel. Hidd el sok embernek tetszik és valakin nagyon jól is áll, de divat útálni mert kötelező.

Sok szerencsét hozzá.

Ha gondolod végül írd meg, hogyan döntöttél.

2019. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!