Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 19 eves fiunak "chelsea"...

19 eves fiunak "chelsea" csizma hogy allna?

Figyelt kérdés
kb mindenki 22-23 evesre tippel. szeretnek venni egy fekete chelsea csizmat, hozza egy vilagos kek vagy fekete csoszaru farmert hordanek es polot (osszel meg farmer dzsekit). szerintetek jol nezne ki? magas, vekony alkatu vagyok. + egy masik kerdes: ha feszulosebb polot vagy ujjatlant beturve hordom a farmerba (a fent emlotett kettobe), ahogy shawn mendes az jo, vagy rossz? nekem tokre tetszik. szerintetek? koszi elore is.
2019. aug. 25. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hangzik rosszul. A Martens fekete chelesea boots-a nekem is eléggé bejön.


Egyébként a betűrt pólót én személy szerintem nem szeretem.

2019. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem bejon, ha szuk fazonu a polo :D koszi egyebkent. nekem inkabb azok a chelsea csizmak tetszenek amiknek az orra szukul elol, amit te mondtal az ahogy en rakerestem nem olyan teljesen
2019. aug. 25. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Azok egy kissé elegánsabbak, meg amúgy is csak egy példát mondtam, ami hirtelen eszembe jutott.


Akkor meg kell nézni betűrve. Farmer dzseki alá akár jó is lehet.

2019. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi :D hat igen, az mondjuk igaz
2019. aug. 25. 22:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikerült választani azóta?
2019. szept. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!