Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik évszaktípusba tartozom?...

Melyik évszaktípusba tartozom? Nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés

Egyszerűen teljesen össze vagyok keveredve az évszaktípusokat illetően, hiába olvastam el több cikket, nem lettem okosabb.

Eddig nem nagyon figyeltem az öltözködésemre, mert nem érdekelt, azonban most már figyelek arra, hogy passzoljanak hozzám a színek és a ruháim is matchben legyenek.

Tehát közepes barna hajam van és világosbarna szemem. A bőröm fehér (szinte mindig a legvilágosabb alapozó kell, nyár végére kell a második legvilágosabbra váltanom), de ha kimennék a napra akkor könnyen le is barnulnék, de nem szeretek napozni.

Ezek alapján melyik típusba tartozom?

Előre is köszönöm a segítséget! :)

18/L



2019. aug. 25. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
igen
2019. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek alapján sehova. Még képről se lehet megmondani csak élőben, kendőzéssel.
2019. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy barna vagy szőke a hajad, vagy milyen a szemszíned, hanem főleg az, hogy MILYEN TÓNUSÚ.

A hajad és a szemed inkább vöröses (ősz, tavasz), hamvas-szürkés (nyár), vagy hűvös, “domináns” hideg barna? (tél)

Vannak szeplőid (ősz) vagy inkább “anyajegyes” vagy? (nyár, tél)

A bőröd sárgás (ősz, tavasz) vagy rózsaszínes inkább?

Élénkek, ragyogóak, telítettek, tiszták a színeid (tél) vagy egy kicsit fakóbbak, tompák, telítetlenek? (nyár)

A leírt információid alapján barna haj - barna szemmel lehetsz ősz, nyár és akár tél is. A tavaszok szinte mindig meleg tónusú természetes szőkék vagy vörösek, és itthon elég ritkák, így az nehezebben lehetsz.

2019. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes válaszod.

A szemem vöröses, a hajam domináns barna.

Anyajegyes vagyok inkább, egy darab szeplőm sincs.

A bőröm rózsaszínes.

Igazából a színeim szempontjából azt mondanám, hogy szeretek tiszta színeket hordani, de a pasztelleket sem vetem meg.

2019. aug. 26. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!