Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ekkora baj az hogy...

Miért ekkora baj az hogy tizenéves lányként szeretek tornadresszt viselni?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromba kötelező volt az iskolában ebbe tesizni, költözés miatt másik iskolába mentem még általánosba 7. osztályt egy másik suliban folytattam. Ott volt az hogy én megszokásból tornadresszt vittem tesiórára semmi mást, csak azt, és sokan furcsán néztek rám hogy abban fogok tesizni meg minden. Persze rajtam kívül talán egy valaki viselte még azt is egy nadrággal hordta.

Aztán utána megszokták hogy én ilyen vagyok, nem is volt ebből semmi.

Gimibe amikor mentem ott elő volt írva hogy az iskola címeres kék pólóba kell tesizni meg fekete rövidnadrágba. Akkor ugye ezt betartottam de a dresszt viseltem alatta mert szeretem és megszoktam.

Volt rá példa amikor meleg volt és kint tesiztünk az udvaron a pólóba izzadtam, dressz nem volt alattam akkor. Aztán kipróbáltam azt hogy csak dresszbe fogok tesizni ami jobban szellőzik is és egy kisnadrágot veszek fel rá és ennyi. Nem volt baj belőle, azóta dresszben tesizek gimibe is majdnem minden órán. De ezenkívül én nekem rengeteg dresszem van, rengeteg féle, ujjatlan, rövid ujjú meg hosszú ujjú, van 1-2 szoknyás is. Ugye én itthon is tornázok dresszbe szoktam, meg futáshoz is azt használom de nadrággal. Aztán nyáron meg alapból fürdőruhába vagy tornadresszbe vagyok itthon semmit nem veszek rá, csak azt viselem, néha benedvesítem hogy hűvösebbnek érezzem az időt, nagyon kellemes.

Meg néha az utcára is így megyek ki, szoktam rá venni egy szoknyát vagy rövidnadrágot és olyan mint ha body lenne rajtam, csak ugye a bodyjaim többsége melegít mert én csak olyanokat vettem anno amiket télen viselek mert azok legalább melegítenek is valamit.

Na már most ugye az udvaron dresszbe szoktam lenni egyszerű rövid ujjúba, de voltam már hosszú ujjúba is. Sajnos a bőröm érzékeny és könnyen letudok égni meg fehér is nagyon a bőröm. Strandra nem is nagyon járok emiatt, ha igen akkor régen pólóban fürödtem de volt rá példa amikor hosszú ujjú tornadresszbe mentem strandra és furcsán is néztek rám, meg sokszor a barátnőim teszik szóvá hogy én ezt miért szeretem amikor mindenki utálja stb...

Nem értem ez miért zavar másokat hogy én szeretek tornadresszbe lenni?

Csak én vagyok ez a kivétel aki mindig tornadresszt visel?

Nekem ez a kényelmes, szeretem is, nem értem mi a probléma.



2019. aug. 26. 10:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10-es. Arról hallottam hogy az amcsik képesek pizsamába boltba menni meg hasonlók, de arról nem hogy a nők csak úgy simán tornadresszbe ki is mennének. Az hogy néhány amerikai tornászlány instára feltölt egy képet ahol valami parkba fotózgatják magukat hülyeségből verseny előtt vagy után úgy hogy dresszbe vannak azt elhiszem, de az hogy simán kimennek boltba, meg a városba azt nehezen. Persze előbb elhiszem ha köntösbe vagy pizsamába vagy valami rongyos melegítőbe teszik ezt.
2021. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
86%
Tornadressz + biciklisgatya kombó esetén belátni sem lehet, és semmi sem fog kilógni. Régen ez is teljesen megszokott viselet volt.
2021. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen vele különösebb gond. Én is szeretem rendszeresen ebben vagyok.
2023. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!