Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy fiatal felnőtt 25 éves nő tornadresszt visel?

Figyelt kérdés

Rólam van szó egyébként.


Nőként mindig is szerettem a tornadresszt, nem fétises vagyok, hanem csak viselni szeretem, mert kényelmes, és itthon jóformán állandóan abban vagyok. Már bodykat is beszereztem hidegebb időben jobban szigetelnek és a wc-zés kényelmesebb bodyban, de az elasztikus dresszeket jobban kedvelem. Az utóbbi pár évben strandra is tornadresszbe járok egyszerű hosszú ujjút veszek fel mert az kényelmes és ha nedves kellemesen hűsít is a nagy melegben. Akkor kattantam rá amikor divatba jöttek a hosszú ujjú fürdőruhák, mert láttam néhány fiatal nőt, lányt olyat viselni, vettem én is, de a bélése kényelmetlen számomra. A sima tornadressz nekem erre bőven elegendő, és nem is égek meg benne a napon.


Páran néztek már rám furcsán amikor egyszer a helyi strandra abba mentem le és abba is jöttem haza, semmi nadrágot, szoknyát nem vettem alulra, csak simán felkaptam a kis táskámat benne a törölközőmmel és a telefonommal meg némi pénzzel és úgy mentem. Bicajozni is szoktam tornadresszbe de kisnadrággal mondjuk kényelmesebb a nyeregben. Meg egyszer a párommal a közeli erdőbe mentünk túrázni elég fülledt meleg idő volt és az erdő szélén levetkőztem és csak tornadressz volt rajtam egy vékony harisnyanadrággal hogy mégse mászkáljanak rajtam a kullancsok. Nagyon kényelmes volt úgy túrázni, mint ha meztelen lettem volna, de mégsem voltam az. Gyerekként is ilyen voltam, 10-12 évesen kattantam nagyon rá amikor kötelező volt iskolába hordani és bizony volt hogy nyári szünetben is szinte végig a dresszeimet viseltem pólóként és rövidnadrágként. Igaz akkor strandra bikiniben mentem mert mégis követtem a divatot akkor, de a tornadresszt csak így a hétköznapokba szerettem viselni. Arra is emlékszem hogy egyszer a pár utcával arrébb lévő barátnőmhöz is úgy mentem át hogy csak tornadressz volt rajtam.

Igaz ma már így az utcán nem mászkálgatok csak úgy maximum ha strandra megyek mert az alig 2 sarok innen, de ha oylan helyen laknék ahol nincsenek tömeges járókelők simán mászkálgatnék dresszbe a köztereken is.


2018. jún. 29. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi kifogásolni való nincs benne. :))

Vagy ha valaki mégis találna az maradi szürke konzervatív. :((

Nekem tátva maradna a szám ha meglátnék ilyenben utcán egy nőt az tuti :))


F32

2018. jún. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodtan viseld, de nadrág vagy szoknya nélkül utcára azért irtó közönséges, már bocs! Olyan, mintha bugyiban mászkálnál.
2018. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Hmmm... Hogy mi a véleményem erről hát csak annyi hogy belevaló csajszi vagy!!! Nekem amúgy is nagyon bejönnek a tornadresszes csajok!

Csak azt a sok kis nyafogós pi...csák nem értem miért utálják a dresszt, mert ezt csinálják!!!

36 F.

2018. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
80%

Szerintem a tornadressz viselésben semmi rossz nincs. Maga a ruhadarab kényelmes és a férfi szemnek nagyon kellemes látvány, ráadásul ez egy kis pluszt ad a személyiségedhez, ami érdekessé is tesz. Nekem nagyon bejön az ilyesmi, valószínűleg a barátnőmbe még jobban beleszeretnék ha hirtelen kitalálná, hogy rendszeresen tornadresszt szeretne viselni. Csak azt tudom mondani, hogy ne hagyd abba!


25F

2018. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha szereti, viselje. Nekem semmi különös nincs benne. Bár én nem venném fel, de ha valaki abbam szeret lenni és/vagy illik az egyéniségéhez, akkor semmi bajom vele. Mármint, nem néznék rá furin, vagy ilyesmi...
2018. júl. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Én fiú létemre télen szoktam hordani tornadresszt aláöltözőnek mert sokat hajolok és mindig kint van a derekam, de egyik ismerősöm mondta hogy ő vett magának és neki nagyon bevált és így jobban van védve a veséje. Egy pár éve már én is hordom de nekem semmi bajom a tornadresszel, nekem kényelmes, nem azt mondom hogy ez fiús, mert ez nem az, de nekem az egészség fontosabb mint bármi más.
2018. júl. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Én csak örülök neki hogy vannak még ilyen nők akik tornadresszt viselnek. Sokan csak nyavalyognak hogy a dressz nagyon kényelmetlen meg ciki. Szerintem meg nem. Nagyon is kényelmes meg szép is. Futni is ezerszer jobb benne mint nélküle. Akik meg nem szeretik a dresszt azok valószínű hogy valami gagyi szabásút viseltek ami tényleg kényelmetlen tud lenni.
2018. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es, azért azt szerintem nem nagyon lehet a tinédzser lányok szemére vetni, hogy nem szeretnének egy szál dresszben futni pl az iskolaköröket az utcán vagy épp a kanos fiúosztálytársaik előtt mutatkozni. Márpedig nem egy olyan tanár van/volt, aki még ilyenkor sem engedett legalább egy kisnadrágot felvenni.
2018. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Sokan vannak akik így hordják. Otthon is.

Teljesen univerzális, hiszen láttam már strandon olyan lányt aki egyrészes kisszárú rózsaszín fitneszdresszben fürdőzött és csinibb volt benne mint az összes többi csajszi egybevéve akik ott ültek egyedül bikiniben. Egyszerűen le se tudtam venni a szemem róla.

2018. aug. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nincs és nem is volt soha semmi bajom a dresszel, ezt azért találták ki, szeretem hordani mert ebben a legkényelmesebb tornázni, nálam is előfordul hogy csak egy tornadresszben vagyok itthon a lakásban, és bizony volt olyan hogy jöttek a barátomhoz fiú haverja és meg látott hogy dresszben vagyok, és szinte le sem vette rólam a szemét. Este azért rá kérdeztem a páromra.... és bizony mondta is neki haverja hogy ku..va jól nézett ki a csajod abban a dresszben. És bizony vannak olyan férfiak akinek igen is tetszik ha egy csaj dresszben van.
2018. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!