Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem lehet augusztusban...

Miért nem lehet augusztusban már fürdőruhát és papucsot kapni a legtöbb ruhaboltban?

Figyelt kérdés
Csak kabátot meg csizmát. Az én munkahelyem nem nagyon ad ki szabadságot nyáron, ezért mindig szeptemberben szoktam nyaralni menni, de sokszor már augusztus elején belefutottam, hogy az üzletekben őszi, téli kollekciós, iskolakezdéses holmik voltak, de egyetlen nyári darabot sem találni.
2019. aug. 27. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szinte màr április óta vannak a boltokban nyári darabok. Szóval egész régóta beszerezhetted volna azokat a darabokat amiket akartàl.
2019. aug. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Mert mondjuk én (és sokan mások) már a melegebb cuccokra pályázom lassan hónap eleje óta.
2019. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Sok helyen télen nyáron árulnak. Próbáld meg fehérnemű üzletben vagy Decathlonban.
2019. aug. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Egyrészt az nem egészen igaz, hogy nem lehet kapni, maximum nincsenek annyira előtérben. Másrészt ha már sokszor belefutottál valamibe, akkor hogy nem jutott még eszedbe kicsit hamarabb bevásárolni a szeptemberi nyaralásra? Amit megveszel június elején az eláll szeptemberig.
2019. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom,hogy te milyen boltokban vásárolsz,de én sok helyen láttam még.
2019. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van a korai bevásárlással, ayukám is ezt mondta. Sajnos a munkahelyem lutri, két éve mentem oda, és akkor áprilisban még az sem volt biztos, hogy maradok, nem, hogy nyaralni megyek ősszel. De amúgy egyetértek. Kicsit még mindig úgy gondolkodom, mint egy kamasz, aki a mának él. Amúgy külföldön élek, és Primarkban szerettem volna beszerezni a nyári kelléleket, csak nyár elején nem volt rávalóm.
2019. aug. 28. 15:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor rendelj :)
2019. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!