Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoknyát csípőre/ hasra/...

Szoknyát csípőre/ hasra/ derékra kell venni?

Figyelt kérdés

Én mindig csípőre húzom, tehát a hasamat elfedi a szoknyarésze.

De egyszer azt mondták nekem, hogy ez optikailag soványít, és "csalok", megtévesztem a környezetem, tehát nem így kell hordani.


2019. aug. 29. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen szoknya,vannak kimondottan csípő szoknyák,és derekasak is.Ahol nem esik le rólad ott kell hordani.
2019. aug. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

“Én mindig csípőre húzom, tehát a hasamat elfedi a szoknyarésze.”

Ezt hogy? Csípőd lejebb van, mint a hasad. Ha a hasad rakarja szoknya, az a derekadon van



“De egyszer azt mondták nekem, hogy ez optikailag soványít, és "csalok", megtévesztem a környezetem, tehát nem így kell hordani.”

Mi a fæsz????

2019. aug. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hupsz, az "én mindig" mondatnál derekat akartam írni :D
2019. aug. 29. 09:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A magasderekú szoknyákat úgy kell hordani ahogy te csinálod, ez fazontól függ. Aki meg ezt a hülyeséget mondta neked, hogy "csalsz", az csak rosszindulatú veled. Nyilván senki épeszű ember nem hord olyan ruhát, amiről tudja, hogy előnytelenül áll neki. Mindenki olyat próbál választani ami jól áll. Ezzel nem kell foglalkozni.
2019. aug. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég egyértelmű, ahova jó. Mármint ahonnan nem csúszik le, normálisan áll, stb. Az, hogy pedig valaki azt mondta, hogy "csalok", az csak irigy szerintem. Ennyi erővel meztelenül kéne járnunk, mert ez alapján minden csalás. Mármint alapesetben az ember próbál olyan ruhákat felhúzni, amik jól állnak neki. De ha pl. valakinek egy kicsit lóg a melle, és húz melltartót, akkor ennyi erővel az is csalás, mert ugye úgy máshogy néz ki. Szóval ez a "csalás" butaság, nem tudom ki nek jutott ez az eszébe. :D
2019. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen fazonú a szoknya. De egyebként meg ott hord, ahol kényelmes. Én arra szoktam csak ügyelni, h a szoknya dereka fentebb legyen a harisnyánál, mert ha a harisnyán van a szoknya vége, akkor megesik, h csúszkál rajta.

25/l

2019. szept. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!