H&M vélemények?

Figyelt kérdés
Még sose vásároltam ott. Arra lennék kíváncsi hogy aki ott vásárol az mit tud róla mondani? Jó az ár/minőség arány?

2019. szept. 2. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van onnan egy két felsőm, elég régóta nyúzom őket, és bírják. Persze nem örökélet+1 nap kategória.
2019. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én szeretek ott vásárolni, de persze ki kell fogni ott az épp jó ruhákat, mert nem mindig van (de ez nyilván izlestol is fugg) és learazaskor azért jobbak az árak

Az alapdarabok ara egész normális, de vannak olyan dolgok, amiket inkább csak leertekelve veszek meg

2019. szept. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó az ár-minőség arány. Nekem nem mennek gyorsan tönkre a ruhák, vannak tényleg jó anyagúak is. Annyi, hogy én cipőkből nem szoktam túl jó minőségűeket látni, bár abból is van egy magassarkú bokacsizmám, ami habár drága volt, jó minőségű is. Ingek, felsők, néha nadrágok amiket itt szoktam vásárolni. A ruháik is szépek szoktak lenni nyáron. Melltartót is szoktam itt venni, bár ezek akárhol veszem nálam nem egy örökélet, mivel a mosógép nem kíméli őket annyira. A zoknik is kifejezetten jó minőségűek. Ezeket érdemes kipróbálni szerintem.
2019. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Régebben sokat vásároltam ott,akkor meg voltam vele elégedve.Nem drága és a minőség sem rossz.
2019. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb 5 évvel ezelőtthöz képest sokkal rosszabb mind a minősége, mind a kínálata.
2019. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A biopamut pólóikat szeretem, végre valahol lehet kapni normális áron 100% pamut egyszínű felsőket, ez manapság ritka dolog.

Sajnos egyre több a műszálas rémség a kínálatban.

Jó áron vannak a cuccok.

Úgy általánosan gyűlölök vásárolgatni, de fogalmazzunk úgy, hogy a H&M-et kicsit kevésbé gyűlölöm. :D

2019. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!