Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért akkora "szenzáció", ha...

Miért akkora "szenzáció", ha egy férfi harisnyát hord?

Figyelt kérdés
Úgy értem, miért lepődik meg mindenki rajta (esetleg **zizza le az illetőt)? Ha a fülbevaló, nagyon kivágott póló, rózsaszín póló, hosszú (fonott!) haj stb. most már teljesen elfogadott (sőt néha menő), akkor a legtöbben miért pont a harisnyán akadnak fenn? Egyszerűen nem értem, mi vele a baj. Mitől nagyobb "szenzáció", mint a felsoroltak?
2019. szept. 10. 18:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi szenzáció, én lassan 40 leszek, de télen én is hordok harisnyanadrágot, vastagot olyant aminek lábfejes része van. Nekem az égegyatta világon oszt semmi bajom a harisnyával, mivel jó meleg, nem gyürődik rajtam, és még kényelmes is, ráadásul magas a dereka a derekamat is melegíti. Úgy hogy lehet le pontozni, de én szeretem hordani, ennyi.
2019. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
7. Vagyok. Kedves 9 es. Akkor ne dugdosd! Nem engem röhögnek ki,súgnak össze a hátam mögött, vagy néznek homárnak. Én csak a véleményemet írtam le, ami változatlan. Sok sikert a harisnya viseléshez és a magadból hülyét csináláshoz!
2019. szept. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szenzáció, párom is hord télen hosszúgatya alá.

Ő rövidnadrággal nem hord, de mondjuk télen csomó bringást látok, akik rövidgatya-harisnya kombóban csapatják.

2019. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
57%

Figyelj 12-es!


Én 41 éves vagyok és már rég túl vagyok a frusztrált korszakomon ami még nálad tombol a kommentjeidből levonva.

Magasról leszharom mások véleményét mert nem az idegenek kénye kedvére öltözök.

És hogy még mi támasztja alá hogy kisfiú vagy? Az hogy egy ruhát összevonsz a nemi beállítottsággal!

Láttál képeket a meleg felvonulásról?

Tudod mi volt a melegeken? Amit te is viseltél idén nyáron, az pedig az egyenruhaként szereplő szigorúan térdig érő félhosszú nadrág.


Amúgy akkor velem együtt sok homár lehet mert amit a 13-as írt hogy a bringások is viselik akkor elég hülyék is lehetünk, igaz? Kisfiam!

2019. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nejlon harikát? Lehet azért.
2019. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom én se, de nem is érdekel engem. Én gyerek korom óta hordok igaz csak télen harisnyát. Nálam is volt már olyan szitú, hogy mások is látták hogy harisnyanadrág van rajtam, meg is jegyezték de nem basztatás képp, csak kíváncsiság képen, hogy ezt én hol vettem, meg hogy nem kényelmetlen meg ilyenek, szóval csak kicsit furcsának tartották. Volt bratyómhoz jött a barátnője, és ő is mosolygott egyet mikor még látott pólóba meg harisnyába, de ő csak annyit mondott nagyon aranyosan nézek ki... Azt mondta még hogy legalább te fel öltözöl ilyenkor de a báttyádat nem tudom rá venni mármint hogy fel öltözön. Egyik hozzá szólóhoz hasonlóan én is csak pamut harisnyát veszek fel, a másik féle az szerintem nem igazán fiuknak való.
2019. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%

"Én 41 éves vagyok és már rég túl vagyok a frusztrált korszakomon"


Ahhoz képest minden ilyen kérdés alá regényt írsz, lányok kérdéseit gyűjtögeted fiú ruhákról, és rájuk mutogatsz. Ja meg a térdnadrágos fiúkra. Talán picit mégis frusztrált vagy...


És lányként nem szólok bele a nagy vitába, ez szerintem annyira apróság, hogy nem is értem, minek minden nap megkérdezni. Gondolom valami lábfétises nem bír magával. Az előző volt az egyetlen kb, aki normális választ tudott adni a kérdésre, a többiek csak a másikra mutogattak.

2019. szept. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

17.

Te frusztrációnak nevezed azt ha valakinek feltűnik az itt uralkodó részrehajló diszkrimináció?

Buta vagy kislány ha így gondolod.

2019. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Annyit segítsetek nekem, női nejlonharisnyáról van szó, vagy (uniszex) vastag harisnyáról? Bocs de nem értem, harisnyából meg rengeteg fajta van!
2019. szept. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Már egyszer volt egy ilyen kérdés szerintem ugyanettől a kérdezőtől, akkor nejlon harisnyáról volt szó.
2019. szept. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!