Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért akkora "szenzáció", ha...

Miért akkora "szenzáció", ha egy férfi harisnyát hord?

Figyelt kérdés
Úgy értem, miért lepődik meg mindenki rajta (esetleg **zizza le az illetőt)? Ha a fülbevaló, nagyon kivágott póló, rózsaszín póló, hosszú (fonott!) haj stb. most már teljesen elfogadott (sőt néha menő), akkor a legtöbben miért pont a harisnyán akadnak fenn? Egyszerűen nem értem, mi vele a baj. Mitől nagyobb "szenzáció", mint a felsoroltak?
2019. szept. 10. 18:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
60%

Egy harisnya mitől női?

Az anyagától?

Tehát azt a komfort érzetet amit egy nejlon harisnya ad azt férfiak nem élvezhetik?

Dehogynem!

Itt látom sokan le vannak maradva hisz volt kommunista országról beszélünk ahol a konzervativitás és a begyöpösödés a divat.


Szólval íme:


[link]


[link]

2019. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
29%
Ha ezt télen teszi azért mert fázik és vesz fel a nadrág alá harisnyát azzal szerintem semmi gond. Én is veszek fel vastag pamutot. De ha ezeket a nejlon szarokat veszi fel na ettől még nekem is hányhatnékom van. Azzal is tisztában vagyok hogy a harisnya nem annyira férfias ruhadarab, nem egy csaj ismerősöm mondta hogy szerintűk a pamut az ok azzal nincs baj, de a nejlon az már náluk is ki bas..ta a biztosítékot. Aki azt hordja ott már lehetnek gondok fejben is! De bocsánatot kérek mindenkitől akit ezzel meg bántottam, de hát ha már a véleményeket írunk, akkor legyünk őszinténk!!!
2019. szept. 17. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
41%

Köszönöm az őszinteségedet!


Én is az leszek, de előtte egy kérdés!

Próbaképpen volt már rajtad nejlon harisnya?

Gondolom nem mert akkor nem másnak öltöznél hanem magadért.

Én felpróbáltam mindkettőt, a pamutot egyszerűen géprongynak hívom mert olyan érzés mint egy derékik érő zokni és fojtóan zavaró.

Ellenben a nejlon nem csúszkál viszont a nadrág leülésnél csúszik rajta nem úgy mint a pamutnál ahol összetapad a kettő.

Ha megizzadnál egy kis idő alatt felszárad az anyagának köszönhetően, de a pamut megtartja a nedvességet.

Komfortérzetre is jobb.

Most akkor én azért mert férfi vagyok nekem nem jár a szerintem jobb konfortérzet és kényelem?

A pitcsáknak igen, de egyes nyuszi férfiak azért nem tudják meg soha ezt az érzést mert pár pitcsa negatív véleményt mondott erről?

Én is tudnék a nők öltözködését fikázni, de hiába tenném ők leszharják!

Akkor nekem miért kéne idegenek véleményével foglalkoznom?

Inkább úgy teszek mint a csajok....

2019. szept. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Hát nejlon nem, és nem is fogom fel venni. De ha neked az kényelmes akkor hordjad nyugodtan, én nem szabom meg senkinek hogy mit vegyen fel.
2019. szept. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!