Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Nikcsi gardróbjának mi az...

A Nikcsi gardróbjának mi az értelme szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy nő, aki csinált egy csoportot, és a Primarkban vesz cuccokat, amiket ebben a csoportban árul. Igazából alig rak hasznot a cuccokra, amiket állandóan hangoztat is. Folyamatosan rinyál, hogy a nők/asszonyok csak kérnek mindenféle kacatot de aztán nem fizetik ki neki, így rajta marad. Minden héten kiborul legalább egyszer valami ilyesmi miatt. Na én azt nem értem, hogy ha ez tényleg úgy van és tényleg annyi idejét elveszi (amit nem tudok elképzelni mert közben a vásárlók könyörögnek neki hogy legalább válaszoljon,mert már utaltak neki). De ha így van, akkor ebben mi éri meg neki? Mármint olyan értelmetlennek làtom, akkor nyisson egy normáis boltot. Mondjuk én soha nem vennék tőle semmit, szerintem nagyon megbízhatatlannak tűnik ez az egész, egy nagy katyvasz. Nézzetek csak be a csoportba,mindenki mindenhova irogat indokolatlanul.. pl. van egy díszpárna és beírnak alá 20-an ilyeneket hogy “Nikcsi a a papucsot mikor küldöd,màr utaltam rá! “ és ez a Nikcsi válaszol flegmán, hogy majd ha lesz ideje.. 🤔🤔🤔🤔
2019. szept. 12. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozni kell, úgy hogy nem nézek be.

Amúgyis utalom az ilyen idióta gardrób vásàrosokat. Ha kell vlmi nekem a primarkból akkor ki megyek Bécsbe.

2019. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Mecsoda világrengető problémák.
2019. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Fogalmam sincs,hogy hogyan de pont nemrég kerültem bele ebbe a csoportba.Őszintén megnéztem az “eladót”de annyira unszimpatikus számomra,hogy egy szem szőlőt nem fogadnék el tőle,nemhogy utaljak is neki.Egyébként a “munkásságának”semmi értelme.
2019. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Korabban olvastam rola negativ velemenyeket, hogy nem kuldi el a megrendelest. Csodalkoznek, ha meg nem kaptak el...
2019. szept. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Tot Nóra válasza:
9%
Nagyon jó dolognak tartom mindenkinek lehet utána csinálni !!! és miért nem tőle kérdezed ezeket legyél fair persze gondolom nem vagy annyira tökös !!!😁☝️
2019. nov. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De én nem szeretném utána csinálni, nekem van rendes munkám, köszi! :D Miért kérdezném meg tőle? Hogy aztán kirakja a csoportjába az unatkozó családanyáknak, és együtt csámcsogjanak rajta? Inkább megkérdezek más kívülállókat, ezért van ez az oldal? Amúgy meg nem érzel valami büdöset? 🙊 Tudod, nem itt kell nyalizni neki 😊
2019. nov. 5. 07:19
 7/16 Petrus728 válasza:
11%

Igazabol neki ez normális munka :) mivel saját vállalkozás! Ja és még kapják az emberek a rendeleseiket!!!😅 Paromtol kaptam egy vásárlási utalványt amit tőlük vásárolt! Minden megjott amit szerettem volna...😘

Nem tudom mit kell fikázni más munkásságát, mintha ti lettetek volna valamit arra az asztalra! Puszpá😘😉

2019. nov. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igazából én senkinek a “munkásságát” nem szóltam le, kérdést tettem fel vele kapcsolatban, mivel az üzletpolitikáját nem értem pusztán. Amúgy meg nem kell annyira aggódnotok, mert ezzel is reklámot csináltam neki, legyetek hálásak inkább. :D Én elhiszem, hogy van olyan, aki megkapja a rendelését, ennek ellenére én biztos, hogy soha nem fogok rendelni tőle, mert megveszem magamnak a Primarkban normál áron. :) Puszpá! :D
2019. nov. 5. 08:49
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja, és honnan tudod, hogy én letettem-e valamit az asztalra? :D Mint mondtam, nekem van egy normális munkám, egzisztenciám. Nem annyit tudok felmutatni, hogy gyereket szültem, mint a vásárlói túlnyomó része, és valószínűleg te is. :D
2019. nov. 5. 08:52
 10/16 Petrus728 válasza:
0%
Hát gyerekem az nincsen 😀 dejo pofa vagy🤣 nem kell általánositani, rengetegen vagyunk a csopiban akik nem szültek gyereket meg is rendelnek... Nyilván aki nem utal annak ensem küldeném ki, és gondolom te sem... Mert ha a te pénzeddel szórakoznanak neked sem esne túl jól... Az meg hogy van rendes munkád szuper, a mai világban elengedhetetlen a penzkereses✌️👌
2019. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!