Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Nikcsi gardróbjának mi az...

A Nikcsi gardróbjának mi az értelme szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy nő, aki csinált egy csoportot, és a Primarkban vesz cuccokat, amiket ebben a csoportban árul. Igazából alig rak hasznot a cuccokra, amiket állandóan hangoztat is. Folyamatosan rinyál, hogy a nők/asszonyok csak kérnek mindenféle kacatot de aztán nem fizetik ki neki, így rajta marad. Minden héten kiborul legalább egyszer valami ilyesmi miatt. Na én azt nem értem, hogy ha ez tényleg úgy van és tényleg annyi idejét elveszi (amit nem tudok elképzelni mert közben a vásárlók könyörögnek neki hogy legalább válaszoljon,mert már utaltak neki). De ha így van, akkor ebben mi éri meg neki? Mármint olyan értelmetlennek làtom, akkor nyisson egy normáis boltot. Mondjuk én soha nem vennék tőle semmit, szerintem nagyon megbízhatatlannak tűnik ez az egész, egy nagy katyvasz. Nézzetek csak be a csoportba,mindenki mindenhova irogat indokolatlanul.. pl. van egy díszpárna és beírnak alá 20-an ilyeneket hogy “Nikcsi a a papucsot mikor küldöd,màr utaltam rá! “ és ez a Nikcsi válaszol flegmán, hogy majd ha lesz ideje.. 🤔🤔🤔🤔
2019. szept. 12. 18:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én nem arra reflektáltam, hogy annak nem küldi ki, aki nem utal. Hanem arra, hogy jó nagy káosz az a csoport, és össze-vissza irogatnak, hogy rendelnének ezt-azt, meg épp ez az, hogy irogatják, hogy “utaltam, mikor kapom meg???” És választ sem kap az illető... :D De örülök, hogy meg tudtad ragadni a kérdésem lényegét, ami még mindig nem erre vonatkozik egyébként. 😊 De amúgy, figyi, én tök elfogadom a véleményed, ha már így leírtad és ennyi időt szántál ezekre a hozzászólásokra. 😊 Minden jót Neked!
2019. nov. 5. 10:52
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem általánosítok, kedves csoporttagok, biztos nem csak az rendel, akinek gyereke van. ÉN, mint külső szemlélő, ezt látom, de mint írtam, pont nem ez a lényege a kérdésemnek.
2019. nov. 5. 11:09
 13/16 anonim válasza:
10%

Én többször rendeltem már tőle, mert sajnos nekem nincs időm kimenni Bécsbe emiatt. Nem érdekel, ha valamit dupla áron ad, ha nekem annyit megér akkor kifizetem, de legalább nem kell kiutazzak érte. Nyilván, ha lenne webshopja a Primarknak, akkor onnan rendelnék.

Mindig megkaptam max 2 napra az utalás után a termékeket, soha nem volt problémám belőle.

Azok, akik panaszkodnak, hogy utaltak, de nem kaptak terméket, azok álltalában olyan vásárlók, akik úgy utalnak előre, hogy Niki nem jelzett nekik még arról, hogy tud e hozni árut.

Sokszor láttam már, hogy visszafizeti, azoknak, akik előre utaltak, de nem sikerült árut szerezni.

Azt meg, hogy sok meló van benne, azt elhiszem. Könnyű kívülről ítélkezni.

Számlát is ad a termékekről. Igényes csomagolásban küldi, nem fekete kukászsákban.

Viberen mindig válaszol, és telefonon is, ha valaki hívja. A Messenger üzenetekre ritkán szokott, de ezt mindig el is mondja.

2019. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi a korrekt, értelmes választ! 😊
2019. nov. 5. 15:24
 15/16 anonim ***** válasza:

Mar fekete kukazsakban kuldi o is, ahogy elnezem. Mondjuk kit erdekel a csomagolas, ha megjon a termek.


En viszont nem rendeltem tole, mert volt 1 holgy aki rakerdezett mi van a rendelesevel mar 1 honapja varja vagy a cuccot vagy a penzt vissza. Es kepzeljetek kitorolte a no kommentjet!


Sok a panasz ra. es mindent KITORLI ha nem tetszik neki!

Nem hogy elnezest kerne, meg neki all feljebb es leorditja a vevoit.


Nekem az se szimpatikus amikor valaki kerdez tole valamit es flegman odalok valamit kb. olyan stilusban, hogy meg a vevo kerjen elnezest, hogy kerdezni mert. Mert mi az hogy nem tud olvasni, valahol le van irva.


Mellekesen a holggyel tartottam a kapcsolatot, mert kivancsi voltam ra vegul megkapja-e a cuccot vagy a penzet.

Nagy nehezen visszakapta a penzet, de na, akkor is mar.


Valoszinuleg jol keres rajta, amugy nem csinalna, de nekem nagyon szetszort, pokhendi, lenezo eladonak tunik. “Mindenki mas elado szar, csak o a tokeletes” kozben meg torli azokat a kerdeseket akik varjak a befizetett termekeket...

2020. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is nézegettem már az oldalát, de sokallom amennyiért adja..Pont a napokban láttam nála a fél méteres Kinder csokit amiben 24 darab van. Itthon a 8 darabos 400 ft-ba kerül. Ő azt a 24 darabosat 2500 forintért adja. Hihetetlen! De úgy lecsaptak rá a vásárlók, mint a sáskák... Vagy volt egy pizsama aminek látszott az ára. 10 euro. Ő 5400 forintért árulta.
2020. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!