Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan nevezik, amikor valaki...

Hogyan nevezik, amikor valaki mindig az ellenkező nem ruháit viseli? És ő az lmbtq-közösséghez tartozik?

Figyelt kérdés
arra gondolok, például amikor egy férfi a mindennapokban női ruhákat hord, de attól még férfi, és annak is néz ki (nem az ilyen showműsoros drag queen-ekre)
2019. szept. 12. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Transzvesztita? :-)
2019. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
transzvesztita.
2019. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Crosdresser?
2019. szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2019. szept. 12. 20:00
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Crossdresser. A transzvesztita általában még is műtéti magát. Melleket csinálta, popsit, műkörmöt, műhajat stb. A Crossdresser meg a ffi kulsejere néha női ruhát húz és ennyi.
2019. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

#5 válaszoló hülyeséget mond! Keveri a szezont a fazonnal. Mi előtt okoskodnál, az előtt nézz utána a fogalmak jelentésével!!!!!

Transzvesztiták azok,akik öltözködésükben, viselkedésükben (alkalmanként vagy mindig) az ellenkező nem képviselőire próbálnak hasonlítani, de – és ez a fontos – a testüket, biológiai nemüket nem kívánják megváltoztatni.

TRANSZSZEXUÁLISOK És TRANSZNEMŰEK azok, akik akik veleszületett nemükkel képtelenek azonosulni, ezért sebészeti úton, illetve hormonkezelésekkel próbálnak meg minél inkább hasonlóvá válni választott nemük képviselőihez. Vagyis a transzneműség nem szexuális irányultságot jelöl, hanem szexuális identitást, azt, hogy valaki férfinek vagy nőnek vallja-e magát.

2019. szept. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ok. Akkor szted ki a Crossdresser? A közösség ahova járok, tele van transzvesztitákkal és crossdresserekkel is. Nem könyvekből olvasva írom amit írok, hanem ezt tapasztaltam. A stílusod pedig roppant kedves, köszönöm, remélem hasonlóan kedves emberek vesznek körbe :) további szép napot.
2019. szept. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És akkor az mi, amikor valaki csak egy bizonyos ruhadarabot szeret hordani az ellenkező nem repertoárjából? Ismerek egy hapsit (itt az oldalon van több is) elég közelről, aki szeret harisnyát hordani. Tutira nem meleg, mert többször is voltunk együtt! Azt mondta ezzel kapcsolatban, h szereti az érzést, ahogy rajta van, viszont látni már nem szereti magán. Én egyszer láttam rajta télen egy vastag (80-100denes) nem átlátszó fekete harisnyát amiről, ha nem tudom, h harisnya azt is lehetett vna hinni, h futónadrag. Sokat beszéltünk erről, és mondta, h ezen kívül semmilyen más női ruhadarabot nem hordana. Soha, ssmmi gyanús nem volt, amiért kételkednem kellett volna benne, férfoas volt a megjelenése, a kisugárzása, a szokásai. Na ő akkor mi lehet? Csak mert a fentiek közül egyikbe sem illik bele...
2019. szept. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9!


Én is csak harisnyát viselek , de nem hinném hogy női ruhadarab mert anno a férfiak viselték és szerintem inkább uniszex darab.

Vékonyakat kultiválom, szeretem a komfortérzetet amit ad meg a praktikát télen.

2019. szept. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!