Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a hegyes...

Mi a véleményetek a hegyes orrú magassarkú cipőkről, csizmákról?

Figyelt kérdés

Fiúk: tetszik vagy nem ha ilyen van egy lányon? Van akit kifejezetten taszít?

Csajok: mi a véleményetek? Van ilyesmi cipőtök szoktátok hordani?


2019. szept. 16. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Van,és szoktam is hordani.Szerencsére az évek során ez is változott és,manapság már nagyon szépek vannak,nem azok az iszonyú rondák mint a 2000es évek elején.
2019. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Imádom a hegyes orrú cipőket, de ne legyen aránytalanul hosszú az orra, csak olyan normális. (ez pl.ronda [link] )

Van ilyen tűsarkúm és bokacsizmám is. Volt balerinám is, de igazán jól szép magas sarokkal mutat szerintem.

2019. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy hegyes orrú tűsarkú velúr comb csizmám. Alkalmakra szoktam hordani főleg ősszel és tél elején , alkalmi ruhákhoz ,gyapjú kabáttal.

Már nagyon szép és stílusos csizmák is találhatóak ebben a típusban is . Engem is csak azok az ó divatú , 2000 es éveki csizmák taszítanak. Sajnos még van hogy ilyeneket is látok az utcán de nem a huszon évesek körében azt hozzáteszem.

2019. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utálom, de mivel még mindig de várban van kénytelen voltam ilyet venni, ugyanis nem nagyon van más a polcokon.


Nagyon fáj benne a lábam.


Egyetlen pozitívuma, hogy a nők többségének jól áll.

2019. szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Srácok hordhatják, nök is hordhatják. De inkább sima tüsarkút vagy bokacsizmát. A hosszú csizma nem tetszik lányon.
2019. szept. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy néznek ki benne, mint, akinek 50-es lába van.
2019. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút nem jön be az ilyen cipő, nem is tetszik, és kényelmetlen is a lábamnak. Fura járni is benne. Egyszer vettem egy ilyet, de két hét után inkább elajándékoztam.


32/n

2019. szept. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!