Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez a ruhához jó ez a...

Ehhez a ruhához jó ez a harisnya? Vagy inkább testszínű?

Figyelt kérdés
[link]

2019. szept. 20. 06:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Az jó, viszont bocsi, de elég k.rvás ez a ruha, rajtad pedig nevetségesen áll a plusz kg-id miatt. Hogy néz már ki ennek a ruhának az alja? Úristen, borzalom!
2019. szept. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Borzasztóan közönséges. És nagyon látszik a harisnya varrása.
2019. szept. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Ezt így nehogy felvedd! Kilátszik a harisnya varrása es nagyon nem előnyös neked ez a ruha.
2019. szept. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem se illik hozzád. Én nem gondolom úgy hogy kövér vagy, de a ruha szabása + az alakod így egybe nem ad jó hatást
2019. szept. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Szoktad hordani ezt a ruhát? Mert úgy néz ki, mint amiben ha megmozdulsz, akkor totál kilátszik minden. Ez inkább tunika, vagy magas vagy és azért nem jó neked ruhának. Szóval egy egyáltalán nem átlátszó leginggel húzd fel inkább.

Egyébként ha csak a harisnya színét nézzük, akkor jó hozzá ez is.

2019. szept. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
10%

1.

Ez mindég furcsa és érthetetlen volt számomra, hogy egy elegáns ruha mitől lesz khúrvás??

Nyáron a pitcsa gatyákból volt olyan rhíbanc akinek valóban az 1/4 shegge kilógott , az teljesen okés volt.


Na mindegy ezért van véleményem az emberekről.


Kérdező!


Ez úgy jó ahogy van!

Nekem nagyon tetszel a fekete a pirossal mindég jó kombinálható volt ezért szerintem ne cseréld le!


F

2019. szept. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%

#6

Mivel nem vagy b..zi, ezért nyilván neked oké, de egy jóízlésű nő, nem így, nem ilyen olcsón öltözködik fel.

Ez mióta elegáns ruha? Te láttál már elegáns ruhát?

Kb az elegáns ruha itt kezdődik:

[link]

[link]

[link]

2019. szept. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%

7: Ezek a ruhák más alkalmakra vannak.

Az 1. tök jó munkába. A 2. hétköznapra egyáltalán nem jó. A kérdező ruhája meg jó hétköznapra is. Egyáltalán nem ku_rvás, csak szerintem nem jó a méret.

2019. szept. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

#8

A ruha szabása se jó, és így ízléstelen hatást kelt.

Egyébként a kérdező így úgy néz ki, mint egy kötözött sonka.

2019. szept. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%

Akkor leírnám mégegyszer mert látom nem mindenkinek jött át a példám!

Arra mertem célozni hogy ez a szett szolidabb sokkal mint a rhibancok által viselt pitcsa gatya amire érdekesképp senki annyi negatív kommentet nem ír mint erre a ruhára.

2019. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!